Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků

Vánoce bez nechtěných dárků

Znáte to, otevřete pod stromečkem balíček a tam na vás čeká překvapení, které ale zrovna vůbec nepotřebujete… Jak se vyhnout nevyžádaným dárkům a jak z nich mít radost, když už je dostaneme?

Nejlepší vánoční dárky jsou ty, které si přejeme. Ne vždy ale máme to štěstí, že se naše přání setkají s realitou. Pro takové případy je nejlepší si vzpomenout, že nám naši nejbližší určitě chtěli svým dárkem udělat radost, i přesto, že se zrovna vůbec nemuseli trefit.

image in text

Jak dostat dárek, který chceme?

Pokud chcete, aby nechtěné vánoční dárky zmizely z vašeho života, zkuste se jim vyhnout tak, že svým blízkým “nenápadně” naznačíte, co byste si doopravdy přáli. Nechte svůj seznam přání jako omylem vykukovat z knihy, kterou právě čtete. Zapomeňte na počítači otevřenou záložku s rozkliknutým dárkem. Nebo naprostou náhodou pošlete odkaz na váš vysněný dárek někomu z rodiny emailem, tamtamy bijí rychle.

Dárky jinak

Vánoce bez dárků si asi většina lidí neumí představit, ale v posledních letech se to díky rozšíření minimalismu stává čím dál častějším fenoménem. Nepředávat si pod stromečkem fyzické dárky jde ale i jinak. Spousta lidí to řeší pomocí finanční hotovosti nebo poukázkami, vyhne se tak nevhodnému dárku a zároveň své blízké obdaruje.

Pokud jste jedním z těch, kdo nerad dává hotovost jako dárek a máte rádi překvapení, můžete darovat los. U losu Vánoční Zlatá rybka je u 99,9 % losů jistá minimální výhra 200 Kč, ale s trochou štěstí můžete svým nejbližším nadělit třeba i rodinné auto, dovolenou nebo 8 milionů korun.

Vánoční
zlatá rybka

Hlavní výhra
8 000 000 Kč

Cena losu
500 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích