Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků

Pošlete originální vánoční přání

Vánoční přání posíláme proto, abychom udělali radost všem, které máme rádi a na které na Vánoce vzpomínáme. Víte, jaké jsou nejnovější trendy ve vánočních přáních?

Každý rok nám přijde mnoho přeposlaných zpráv či obrázků a generických textů, ale největší radost vždy udělá originalita. Podívejte se, jaké možnosti máte, a zkuste najít pro letošní Vánoce nový způsob, jak popřát svým blízkým Veselé Vánoce trochu jinak.

image in text

Animovaná přání

Vánoce nejsou jen svátky klidu a míru, ale také radosti a štěstí. Pokud chcete svým blízkým vykouzlit úsměv na tváři, vytvořte jim animované video s jejich obličejem na míru. Nejlepší server pro taková videa je jibjab.com. V každém roce tam můžete většinou využít jedno vánoční video zdarma a pokud se vám líbí jiné, můžete si ho pořídit za malý poplatek. Další animovaná přání můžete najít na serveru bluemountain.com, na kterém najdete jak veselá, tak nostalgická přání, na míru právě tomu, komu přání posíláte.

Virtuální pohlednice

Nechcete-li posílat papírová přání, není nic jednoduššího, než si na internetu vybrat jeden z tisíce obrázků, které vyzařují vánoční pohodu a rozeslat ho s vaším přáním. Ale máte-li čas a chuť, můžete vytvořit osobnější přání. Vyfoťte například svůj adventní věnec nebo vánoční stromeček a přidejte tuto fotografii ke svému přání. Text můžete vepsat buď přímo do obrázku a nebo ho jednoduše vložit do e-mailu.

Tištěná přání

Pokud jste si vyfotili svůj vánoční obrázek a chystali se ho rozeslat emailem, můžete ho využít hned dvakrát. Nemusíte letos kupovat vánoční pohlednice ani přání, ale můžete rozeslat svou vlastní vánoční fotografii, na kterou přání napíšete. Fotografii vám vytisknou v každém fotolabu a rádi vám i poradí, jak na fotografii připsat vaše přání.

Netradiční přání

Jako své vánoční přání můžete zvolit ale jakýkoliv jiný předmět, na který se dá napsat pár slov. Můžete využít třeba krásný vánoční ubrousek, kus pečicího papíru poskládaného do origami a nebo například los Vánoční přání, do kterého můžete nejen vepsat své osobní přání. Věnujete tak svým blízkým nejen hřejivá slova, ale také možnost vyhrát milionovou výhru. A že nevíte, co na přání napsat? Podívejte se na naše tipy.

Vánoční
přání

Hlavní výhra
1 000 000 Kč

Cena losu
100 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích