Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků

Nejkrásnější vánoční balení dárků

Hledáte inspiraci pro své letošní balíčky pod stromek? Načerpejte ji společně s námi! Poradíme vám, jak udělat vaše vánoční dárky nepřehlédnutelné - hravě a jednoduše.

Balení dárků je třešničkou na dortu příprav před každými Vánoci. Ať už balíte dárky rádi průběžně, a nebo si jejich zabalení necháváte až na Štědrý den, určitě se vám bude hodit některá z našich rad.
image in text

Papírová kouzla

O tom, že i s obyčejným jednobarevným balicím papírem se dá čarovat, ví všichni, kteří do něj někdy zkusili své dárky zabalit. Jako doplněk vám stačí barevná stužka nebo bavlnka, ale můžete využít například i sněhové vločky, vystřižené z barevného nebo pečicího papíru, a ty přilepit navrch. Výsledný efekt bude k nezaplacení.

Třpytivé dárky

Pokud hledáte jednoduchou a efektivní cestu zdobení dárků, zkuste využít třpytivý sprej, stříbrné foukací fixy a nebo zlatou propisku. Můžete využít různé šablony, ale občas stačí jen napsat jméno třpytivými písmeny a dárek hned vypadá mnohem slavnostněji.

Originální jmenovka

Každý dárek potřebuje stylovou jmenovku a my máme pro vás tip, jak můžete spolu se jmenovkou udělat ještě větší radost. Připojte ke svému dárku vánoční los Zlatá šupina, který má na sobě pro podobné příležitosti okénko pro vepsání jména obdarovaného. Krásná jmenovka na dárku tak získá větší pozornost vašich blízkých, ale navíc jim může zajistit výhru až 30 000 Kč.

Zlatá šupina

Hlavní výhra
30 000 Kč

Cena losu
30 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích