Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků

Jak napsat to nejkrásnější vánoční přání

Všichni si přejeme klidné Vánoce, za okny tančící sněhobílé vločky a sváteční čas s našimi nejbližšími. A všichni také chceme rozeslat do světa vánoční přání, která zahřejí u srdce.

Každý rok dostáváme spoustu kartiček, emailů i sms s přáním veselých Vánoc a šťastného nového roku a na tom samozřejmě není nic špatného. Když ale můžeme věnovat našemu vánočnímu přání trochu více energie a vymyslet ho na míru konkrétnímu člověku, vždycky máme jistotu, že naše zpráva potěší adresáta ještě o kousek víc.

image in text

Buďte osobní

Když začínáte psát své vánoční přání, vzpomeňte si na společný čas, který jste strávili s člověkem, kterému píšete. Zažili jste spolu něco hezkého, co se hodí zmínit na Vánoce? Soustřeďte se na věci, které vás spojují nebo které má dotyčný rád, a zaměřte se na ně.

Ani dlouhé ani krátké

Délka vašeho vánočního přání je na vás. Záleží na tom, jak blízký máte vztah s adresátem a kolik toho máte na srdci. Všeobecně je dobré držet se toho, že by se přání mělo věnovat jen vánočním a novoročním tématům a nemělo by být příliš strohé.

Dejte si záležet

Vyměňte propisku za pero a snažte se napsat přání tak, aby bylo úhledné a dobře čitelné. Nikdo nechce luštit každé písmenko jako na receptu od doktora. Můžete přidat i kresbu, okrasné razítko či pečeť, která vaše vánoční přání ještě více ozvláštní. Nebo můžete napsat své sdělení na los Vánoční přání, se kterým můžete nadělit svým blízkým nejen radost z vašich slov, ale třeba i z milionové výhry.

Vánoční
přání

Hlavní výhra
1 000 000 Kč

Cena losu
100 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích