Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

  • Terminálové služby

    Úvod

Balíky

SAZKA Balíky

Objednáváte na internetu? Využijte doručení balíku přímo na prodejní místo s terminálem SAZKA. Při výběru dopravce Vašeho balíku si zvolte DPD PICKUP a vyberte si nejvhodnější prodejní místo SAZKY, kam Vám balíček DPD doručí.

Nezastihl Vás kurýr DPD se zásilkou doma? Nevadí, balík Vám může uložit na nedalekém prodejním místě s terminálem SAZKA, kde si jej pohodlně vyzvednete dle Vaší potřeby. Většina prodejen v naší prodejní síti má otevřeno i o víkendu.

Službu SAZKA Balíky - DPD PICKUP, kterou provozujeme ve spolupráci se společností Direct Parcel Distribution CZ s.r.o., můžete využít na více než 750 prodejních místech po celé ČR. Aktuální seznam naleznete v naší mapě níže.

O tom, že je balík připraven k vyzvednutí budete informováni SMS zprávou. Balík Vám uložíme až na 7 kalendářních dní. Případnou dobírku můžete uhradit hotově a na vybraných místech i platební kartou.

Přijímáme balíky do maximální hmotnosti 20 kg a nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100 cm. Z důvodu omezeného prostoru na našich prodejních místech nepřijímáme pneumatiky a bílou elektroniku.
 
Prodejní místa SAZKA provozující tuto službu jsou označena samolepkou DPD – PICKUP. 
 

dpd_pickup-(1).png

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět