obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Obrázek na pozadí - small Obrázek na pozadí - medium Obrázek na pozadí - large

Procestujete
celý svět?

V Eurojackpotu losujeme už v pátek 27. prosince navíc 13 cest kolem světa v hodnotě 500 000 Kč. A to pouze pro české sázející! Stačí vsadit plný tiket.
V Eurojackpotu losujeme už v pátek 27. prosince navíc 13 cest kolem světa v hodnotě 500 000 Kč. A to pouze pro české sázející! Stačí vsadit plný tiket.
V Eurojackpotu losujeme už v pátek 27. prosince navíc 13 cest kolem světa v hodnotě 500 000 Kč. A to pouze pro české sázející! Stačí vsadit plný tiket.
Vsadit plný tiket Vsadit plný tiket

Jak se zúčastnit a vyhrát?

Silvestrovská prémie je doplňková hra Eurojackpotu, v rámci které 13 sázejících vyhraje cestu kolem světa. Každý výherce obdrží poukaz od společnosti PRIVILEQ, člena cestovní skupiny FISCHER, v hodnotě 500 000 Kč.

1
Vsaďte si

Vsaďte si

Vsaďte si plný tiket Eurojackpotu s Extra 6 za 400 Kč online nebo na prodejním místě.

2
Losování

Losování

Nemusíte nic vyplňovat, losují se sériová čísla tiketu, resp. čísla online sázky v případě vsazení na internetu.

3
Ověření výhry

Ověření výhry

Výherní kódy najdete v mobilní aplikaci, na webu sazka.cz nebo na prodejních místech Sazky. Pokud nejste přítel cestování, můžete požádat Sazku o ekvivalent výhry, tj. 500 000 Kč.

Inspirujte se příběhy výherců

Jindřich

Jindřich

Pan Jindřich se s manželkou a přáteli vydal na Kubu, kde byl uchvácen krásou oblasti Varadero. Užil si zde krásné pláže s bílým pískem jako z filmu. Obrovským zážitkem pro něj byl i následný výlet do Havany, kde viděl spoustu historických památek a vychutnal si jízdu ve starých amerických autech. Část výhry věnoval svým dětem, které s rodinami stráví prázdniny na Floridě. Tam chtějí navštívit NASA a zábavní parky.

Martin

Martin

Pan Martin se vydal do Ameriky, ze které si odvezl intenzivní zážitky. Genius loci New Yorku je prý nepopsatelný. Manhattan obeplul na lodi. Ve Washingtonu si uvědomil, jak si Američané váží svých válečných hrdinů i velkých státníků. Hodnotí Ameriku jako velkou a plnou kontrastů. Na jedné straně městské aglomerace, na straně druhé překrásná příroda. Splnil si svůj sen a poznal ji trochu zblízka.
Petr

Petr

Pan Petr část své výhry využil na exotickou cestu do Keni. Během ní s manželkou navštívili safari, což se pro ně stalo nezapomenutelným zážitkem. Měli štěstí, a tak si mohli z velké blízkosti prohlédnout slony, lvy či zebry. Samozřejmě si užili i krásně teplé moře a na vlastní oči viděli bílou pláž jako z filmu. Díky výhře v soutěži tak budou mít do konce života na co vzpomínat.
Jan

Jan

Pan Jan si se svou manželkou užil dokonale upravené sjezdovky s výhledem na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc. Oba jsou učitelé zeměpisu, ale na vlastní oči jej měli možnost vidět až díky výhře poukazu na cestu kolem světa. Svou výhru čerpali po částech, a tak se mohli vydat i do Španělska či Toskánska. Tam je ohromila překrásná historická města s unikátní architekturou a tradicí pěstování nejlepších vín na světě. Ocenili také vynikající toskánskou kuchyni.

Co mohu čekat od Silvestrovské prémie?

Vybrat si můžete libovolné destinace po celém světě, jejich počet není omezen. Poukaz lze čerpat na více cest, není nutné ho použít jen na jeden zájezd. Také lze kombinovat různé služby (ubytování, stravování, doprovodný program apod.), vždy ovšem do výše 500 000 Kč včetně DPH. Silvestrovská prémie je šitá na míru dle přání výherce – není limitovaná katalogovou nabídkou cestovní kanceláře.

Co mohu čekat od Silvestrovské prémie?

Často kladené otázky

Jedná se o doplňkovou hru Eurojackpotu, v rámci které 13 sázejících vyhraje poukaz na cestu kolem světa v hodnotě 500 000 Kč. Tato hra je určena pouze pro sázející v ČR, kteří si vsadí plný tiket Eurojackpotu v hodnotě 400Kč. Výherci se losují z aktivních tiketů na dané losování, takže 27. prosince zaručeně 13 šťastných Čechů získá poukaz na cestu kolem světa.
Zavolejte nám do Sazky na Zákaznickou linku 266 121 266 a domluvíme se s vámi na postupu předání výhry.
Do losování o Silvestrovskou prémii jsou v daném termínu automaticky zařazeny všechny plné tikety Eurojackpotu v hodnotě 400Kč, tzn. 6 sloupců loterie Eurojackpot a Extra 6. Sázející nemusí nic vyplňovat, losují se sériová čísla tiketu, resp. čísla online sázky v případě vsazení na internetu.
Vybrat si můžete libovolné světové destinace a kombinovat různé možnosti služeb (ubytování, stravování, doprovodný program, počet osob, které cestují s vámi apod.), vždy ovšem do výše 500.000 Kč včetně DPH.
Do této hry se mohou zapojit jen sázející v ČR s plným tiketem Eurojackpotu. Výhry Silvestrovské prémie jsou hrazeny z fondu kurzového rozdílu mezi Eurem a Kč.
Pokud si výherce zvolí cestu kolem světa, dostaví se do Sazky převzít poukaz na tuto věcnou výhru.  Veškeré služby spojené se Silvestrovskou prémií zajišťuje PRIVILEQ, člen cestovní skupiny FISCHER zaměřený na exkluzivní dovolené pro nejnáročnější klientelu. Zde si výherce domluví termín, konkrétní destinaci a další podmínky čerpání výhry. Poukaz lze čerpat na více cest, není nutné ho použít jen na jeden zájezd. Silvestrovská prémie je šitá na míru dle přání výherce – není limitovaná katalogovou nabídkou cestovní kanceláře.  Limitem je pouze 500 000 Kč včetně DPH.
Máte několik možností, jak si zkontrolovat svoji sázku, a to: přes mobilní aplikaci Sazka, na webu sazka.cz nebo v jednom ze 7 000 prodejních míst Sazka, na České poště nebo ve vybraných supermarketech. Pokud jste si vsadili online, informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte v sekci Můj účet.
Losujeme 27. prosince 2019. Celkem je tedy ve hře 13 poukazů v hodnotě 500 000 Kč. Podmínkou zařazení do hry je vsazení plného tiketu Eurojackpotu v hodnotě 400 Kč.
Ano, je možné cestovat po celém světě, počet osob ani destinací není omezen.
Ano, výherce může místo poukazu na cestu kolem světa dostat od Sazky finanční ekvivalent, tj. 500.000Kč.