Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

 • Terminálové služby

  Úvod

SAZKA finanční služby

Využijte možnost rychle a pohodlně

 • uhradit faktury
 • vybrat hotovost z bankovního účtu
 • bezpečně platit na internetu
 • dobít kredit předplacené platební karty

Nejbližší místo nabízející uvedené služby najdete na naší mapě níže.

Placení faktur

Pravidelné i jednorázové platby za energie, vodu, pojištění, předplatné apod. zaplatíte jednoduše a bez čekání na vybraných terminálech SAZKA. Platí pro faktury označené logem SAZKA a čárovým kódem. Vaši hotovostní platbu převedeme hned, bezpečně a s minimálním poplatkem. Podrobné podmínky poskytování najdete v tomto PDF dokumentu. Jsme tu pro vás a vždy nablízku.

Partnerské společnosti pro hotovostní platby faktur:

 • Česka podnikatelská pojišťovna a.s.
 • Česká pojišťovna a.s.
 • Generali Pojišťovna a.s.
 • Home Credit a.s.
 • Lidové noviny
 • M.B.A. Finance s.r.o.
 • MF Dnes
 • MND a.s.
 • Skupina ČEZ
 • Skupina Veolia Voda
 • UPC Česká republika, s.r.o.
 • Vienna Insurance Group
Více o hotovostních platbách

Platby v internetových obchodech

PAYSAFECARD

Jednoduchá a bezpečná online platba na internetu.

Paysafecard zakoupíte na více než 5.650 prodejních místech Sazka v nominálních hodnotách 100 Kč, 300 Kč, 1.000 Kč, 2.000 Kč. Získáte 16místný PIN kód, jehož prostřednictvím bezpečně zaplatíte v e-shopu.

MY PAYSAFECARD – účet pro Vaše PIN kódy
S účtem my paysafecard můžete platit jednoduše, bez zadávání 16místného PIN kódu. Účet si můžete dobít přímo nebo na něj vložit zakoupené PIN kódy. Získáte tak přehled a kontrolu nad výdaji, navíc si můžete užívat odměny věrnostního programu.

Vyhledejte si nejbližší místo poskytující službu paysafecard na interaktivní mapě.

SUPERCASH

Moderní, rychlý a bezpečný platební kanál pro platby v internetových obchodech.

V e-shopu zvolíte způsob placení superCASH a dokončíte svoji objednávku. Zaplatíte později hotově prostřednictvím unikátního kódu na terminálu SAZKA. Platba je do 10 minut u obchodníka a vy se nemusíte obávat zneužití citlivých informací.

Více o eplatbách

Výběr z banky

Klienti Air Bank si mohou vybrat hotovost ze svého účtu na vybraných certifikovaných terminálech SAZKA, a to bez poplatku na pobočce.

Jak na to?

 1. Ve svém internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci Air Bank si vygenerujte unikátní kód pro výběr, který je platný následujících 12 hodin.
 2. Navštivte terminál SAZKA a obsluze sdělte částku k výběru a unikátní kód. Pro kontrolu vás obsluha terminálu může požádat o uvedení posledního trojčíslí mobilního telefonního čísla, které používáte pro svůj bankovní účet a při komunikaci s Air Bank.

Za výběr hotovosti u nás nic neplatíte.

Terminály SAZKA, na kterých si můžete hotovost vybrat, najdete snadno v naší mapě níže nebo na www.airbank.cz. Seznam těchto poboček stále aktualizujeme a přidáváme další místa poskytující službu Výběr z banky.

Více o airbank

Předplacené dobíjecí platební karty

Předplacená dobíjecí platební karta vám nabízí komfortní a anonymní platbu v internetových obchodech a u všech obchodníků přijímajících běžné platební karty. Dobíjecí platební karta nenese žádné osobní údaje o držiteli a není spojena s bankovním účtem. Své platby tak máte vždy pod kontrolou a nemusíte se obávat zneužití vašeho bankovního konta.

Pořízení karty

Předplacenou dobíjecí platební kartu pořídíte v síti vybraných trafik a novinových stánků po celé České republice.

Dobíjení

Předplacenou platební kartu si snadno dobijete hotovostní platbou na terminálu SAZKA. Poplatek za dobití je 25 Kč, v případě Biip karty 19 Kč. Online dobíjení je možné prostřednictvím platební karty vydané v České republice nebo na Slovensku.

Bez ověření identity je možné jednorázově dobít až 6.000 Kč. Částka je připsána do 3 minut od dobití.

Možnosti použití

S předplacenou kartou můžete platit na všech místech označených logy MasterCard nebo VISA (tedy na místech přijímajících standardní platební karty), v internetových obchodech, při platbách PayPal apod. Předplacené karty vám také umožní vybírat hotovost z bankomatů v ČR.

Podrobné informace o kartách, aktivaci či možnosti větších limitů najdete na uvedených stránkách:
 
Více o předplacené dobíjecí platební kartě

Pobočky a střediska