Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

 • Terminálové služby

  Úvod

Finanční služby

Chcete rychle a pohodlně uhradit fakturu za elektřinu nebo plyn, bezpečně zaplatit za nákup na internetu, dobít předplacenou platební kartu nebo si vybrat hotovost z účtu Air Bank? Rádi vám pomůžeme ve více než 5 400 prodejních místech.

Hotovostní platby

Pravidelné platby za energie, vodu, pojištění, předplatné a další služby zaplatíte jednoduše na terminálech Sazky. Už se nestane, že byste peníze poslali na špatný účet. Nebudete muset stát dlouhé fronty a nezaplatíte víc, než musíte. Tuto službu poskytuje SAZKA FTS a.s.
Podmínky poskytování a reklamační řády služeb jsou zveřejněny v patičce na následující stránce.
 

Jak zaplatit?

Stačí v prodejním místě předložit fakturu s čárovým kódem a logem Sazky. Čárový kód je vytištěn na platebním dokladu, faktuře nebo vyúčtování, které vám poslal poskytovatel služeb.

O jaké společnosti se jedná?

 • Skupina ČEZ
 • MND a.s.
 • Skupina Veolia Voda
 • Česká pojišťovna a.s.
 • Česka podnikatelská pojišťovna a.s.
 • Vienna Insurance Group
 • Generali Pojišťovna a.s.
 • Home Credit a.s.
 • Reader´s Digest VÝBĚR s.r.o.
 • MF Dnes
 • Lidové noviny
 • UPC Česká republika, s.r.o.
 • M.B.A. Finance s.r.o.
Více o hotovostních platbách

ePlatby

Platební kanál slouží k hotovostní platbě mezi zákazníkem a internetovým obchodem. Expedovat zboží je možné už 10 minut po zaplacení.
 

Jak nový systém funguje?

Pokud se rozhodnete pro ePlatbu, při placení budete přesměrováni na stránky platebního kanálu superCASH. Po souhlasu s podmínkami se vám zobrazí veškeré informace potřebné k provedení platby na terminálu Sazky.

Následně vám bude vygenerován jedinečný číselný a čárový kód, který si buď vytisknete, nebo zapíšete a obsluze terminálu sdělíte pouze ústně. Na stránkách najdete i seznam nejbližších prodejních míst.

V čem je tento systém jedinečný?

Do 10 minut po provedené platbě může obchodník odeslat zboží nebo poskytnout objednanou službu. Zákazník i obchodník mají možnost v systému superCASH zjistit stav provedených plateb.
Více o eplatbách

Air Bank

Klienti Air Bank si mohou na terminálech SAZKY pohodlně vybrat hotovost ze svého účtu.
 

Co potřebuji pro výběr hotovosti?

 1. Pro výběr z našeho terminálu si nejdříve vytvořte v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci Air Bank unikátní kód s 12 hodinovou platností.
 2. V našem prodejním místě pak stačí uvést přesnou částku, kterou jste si navolili k výběru a dále unikátní kód. Pro kontrolu vás obsluha může požádat o uvedení posledního trojčíslí vašeho mobilního telefonu, který používáte pro obsluhu svého účtu a komunikaci s Air Bank.

Kolik si mohu vybrat z terminálu SAZKY?

Jeden výběr je limitován částkou od 100 do 3 000 Kč. Týdenní limit je nastaven na 10 000 Kč.

Možnosti pro výběr peněz jsou nastavené následovně:
 
 • 100 – 600 Kč: výběr po stokorunových bankovkách
 • 600 – 3 000 Kč: výběr po dvousetkorunových bankovkách

Za výběr nám nic platit nemusíte. Případné poplatky jsou zúčtovány přímo mezi vámi a Air Bank a najdete je v ceníku služeb vaší banky.
Více o airbank

Předplacené dobíjecí platební karty

Plaťte bezpečně s dobíjecí předplacenou kartou BLESK peněženka, Biip, VISA nebo Waletka. S předplacenou dobíjecí kartou můžete platit anonymně u všech obchodníků nebo v internetových obchodech. Karta neobsahuje osobní údaje držitele a není spojena s bankovním účtem. Své výdaje máte tak pod kontrolou bez obav ze zneužití.

Kde koupit?

Předplacené dobíjecí karty pořídíte v síti vybraných trafik a novinových stánků po celé České republice.

Jak aktivovat např. BLESK peněženku?

Pro aktivaci peněženky zavolejte na Zákaznickou linku 267 197 097, a to pouze z českého mobilního telefonního čísla.

Kde dobít?

Peněženku můžete jednoduše dobít hotovostí na terminálech Sazky nebo online prostřednictvím platební karty vydané v České republice nebo na Slovensku. Dobití na terminálu Sazky vás bude stát 25 Kč, v případě Biip karty 19 Kč. Bez ověření identity je možné jednorázově dobít až 6 000 Kč. Finanční částka je v peněžence k dispozici do 3 minut od dobití.

Jak ji používat?

S předplacenou peněženkou lze platit u všech obchodníků, kteří mají platební terminál pro standardní platební karty nebo bezkontaktní platby na místech označených logem MasterCard nebo VISA. Využít ji můžete také například v internetových obchodech, pro platby PayPal apod. S BLESK peněženkou máte možnost vybírat hotovost z bankomatů v ČR. O kartách více na webových stránkách jednotlivých produktů:
www.bleskpenezenka.cz
www.biip.cz
www.cardmin.cz
www.waletka.cz
 
Více o předplacené dobíjecí platební kartě

Pobočky a střediska