Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tiskové zprávy

Spouštíme novou dimenzi zábavy pro všechny sportovní fanoušky!

Sazka Fantasy vezme fanoušky do světa, kde na základě reálných výkonů hráčů, mohou díky svému týmu získávat nejen body, ale i věcné ceny.
 
Sazka Fantasy přináší naprosto unikátní příležitost pro fanoušky sportu, soutěžit každý den. Už o víkendu si mohli hráči chystat svůj tým na populární zápasy zámořské hokejové NHL a hned se do hry zapojily stovky lidí.
 
SAZKA spouští zcela novou, zábavnou herní platformu ve spolupráci s mediálním domem CZECH NEWS CENTER, který provozuje portál iSport.cz.
 
 „Našim dlouhodobým cílem je posunout vnímání Sazky u našich zákazníků z čistě loterní firmy na firmu zábavní. A právě spuštění Sazka Fantasy je prvním krokem. Jsme rádi, že své síly můžeme spojit s největší již existující komunitou fanoušků v České republice díky iSport.cz. Naší společnou ambicí je tuto komunitu udržet a nadále budovat,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.
 
"Se sportovními fantasy hrami má sportovní portál iSport.cz v rámci České republiky zdaleka největší zkušenosti. I proto jsme kvitovali tuto nabídku ke spolupráci,“ vysvětluje šéfredaktor deníku Sport a webu iSport.cz, Lukáš Tomek
 
Na webové stránce: www.sazkafantasy.cz je v tuto chvíli možnost zahrát si denně zápasy hokejové NHL, nabídka sportů a funkcionalit se ale bude průběžně rozšiřovat.
 
Během příštího roku plánujeme přidat i fotbalové zápasy, a to jak tuzemské ligy, tak i Champions League a Premier League. Rádi bychom dali fanouškům možnost si zahrát i tuzemskou hokejovou extraligu nebo Mistrovství světa v hokeji,“ doplňuje Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

„Důležitou součástí každé fantasy hry je navíc speciální obsah pro hráče, který jim pomůže navolit si ten nejlepší tým. A v redakci deníku Sport a webu iSport.cz je řada expertů, kteří NHL ale i další významné ligy detailně sledují. Nyní jejich erudici využijeme i pro tento společný projekt,“ doplňuje šéfredaktor iSport.cz, Lukáš Tomek.
 
Motivací, proč si zahrát Sazka Fantasy je kromě zábavy i možnost denně získávat výhry. Hrát lidé můžou i o Sazka Tokeny, což je virtuální měna, kterou budou hráči potřebovat, aby se mohli přihlásit do soutěže o velké ceny. Hlavní ceny bude Sazka Fantasy vypisovat průběžně od menších radostí, větších cen, až po zážitky, které se nedají koupit. Během ledna a začátku února mohou fanoušci Sazka Fantasy hrát o luxusní týdenní zájezd na Floridu pro dva se vstupenkami na NBA a NHL, nákupní poukázky do Alza.cz, o televize nebo PlayStation, vstupenky na sportovní události nebo bonusy do kurzového sázení SazkaBet.
 
 
Veronika Marková
tisková mluvčí
tel.: 775 299 337
markova@sazka.cz
 
SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.
 
CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015. Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.