Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Tiskové zprávy

Sazka spouští online Hry

Nová zábava od předních světových výrobců je nyní dostupná online na herním portálu sazka.cz.  Mezi stávající nabídku v podobě loterií, úspěšných e-losů a kurzových sázek nově přibývají i Sazka Hry.
Legální a plně licencované Sazka Hry přinášejí zákazníkům možnost vyzkoušet své štěstí například v ruletě nebo ve známých rychlých hrách jako Starburst nebo Gonzo´s Quest. Při spuštění nové herní platformy si lidé budou mít možnost vybrat z pestré nabídky více než 25 rychlých her. Díky různým designům a tématům má Sazka ambici zaujmout široké spektrum zákazníků mezi muži i ženami od 18ti let.
 
Nabídku her bude Sazka postupně podle preferencí hráčů rozšiřovat.  „Do budoucna bychom rádi do nabídky Sazka Her zapojili více tzv. dovednostních a znalostních her, u kterých záleží nejen na principu náhody, ale i na schopnostech, zručnosti nebo vědomostech každého hráče,“ vysvětluje Aleš Veselý, marketingový ředitel Sazky. 
 
Aby se lidé mohli zapojit do Sazka Her musejí absolvovat online registraci. Plně registrovaný zákazník navíc musí absolvovat i ověření totožnosti na terminálu Sazky, kde se musí prokázat občanským průkazem. Pro hru je též nutné nastavit si v hráčském účtu zákonem určená sebeomezující opatření, mezi které patří například časový limit pro délku hraní nebo finanční limit.  
 
Sazka doplňuje své portfolio produktů tak, aby lidé měli komfort bavit se u renomované společnosti, která dodržuje veškerá pravidla zodpovědného hraní a jako jediná v České republice získala mezinárodní certifikát od Světové loterní asociace WLA o plnění přísných kritérií zodpovědného hraní.