Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Sport v okolí

06.04.2018 / 15:32
Sport v okolí je unikátní projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Jde o největší veřejnou databázi sportovních klubů a kalendář sportovních akcí. Cesta ke sportu a aktivnímu životu je tak opět o něco snazší.
Rodiče i široká veřejnost se zde dozví nejen rady a doporučení, jak nejlépe se sportem začít, ale mohou si okamžitě vybrat z více než 15 000 sportovních klubů. Hledat lze podle typu sportu, či podle požadované lokality.
Stránky shromažďují informace o jednotlivých klubech a zprostředkovávají možnost přihlásit se do náboru. Výhodou pro sportovní kluby je jednoduchá správa profilů s potřebnými informacemi, tedy otevřená cesta pro nábor dětí a mládeže do jejich členských základen.

Na webu je zároveň systematický kalendář sportovních akcí, kde lze nalézt mnoho možností k aktivnímu sportování dětí i dospělých.

V roce 2018 dostal web nový přehlednější design, kterým se snažíme rodičům i dětem co nejvíce usnadnit cestu ke sportu. Ambasadorem projektu je slavný český hokejista Jaromír Jágr.

www.sportvokoli.cz
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět