Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Sazka Olympijská cesta

Sazka Olympijská cesta
Sazka je od svého vzniku hrdým ambasadorem českého sportu. Naše tradice a značka nás zavazují. Základním pilířem našich CSR aktivit je proto snaha pozvednout český sport v celé jeho šíři.
Sazka Olympijská cesta je naše komplexní podpora českého sportování ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Je to cesta ke sportu pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, nebo zdravotního stavu.
Naše cesta je postavena na olympijských hodnotách a ideálech fair play. Děti vedeme ke sportu už na základních školách prostřednictvím Sazka Olympijského víceboje. Náš speciálně navržený program je v hodinách tělocviku otestuje a pomůže jim najít sporty, ve kterých mají největší talent.
Na našem webu Sport v okolí si pak děti (i rodiče) mohou najít sportovní kluby v okolí svého bydliště. Portál nabízí také obsáhlou databázi sportovních akcí po celé republice.
Děti ze sociálně slabých rodin a dětských domovů Sazka podporuje prostřednictvím České olympijské nadace. Ta jim zaplatí zápisy do sportovních kroužků, nakoupí potřebné sportovní vybavení, nebo splní dětské sny v podobě setkání s jejich olympijskými vzory.
Talentované děti mají možnost zabojovat o medaile na každoroční Olympiádě dětí a mládeže, jejímž hlavním partnerem je Sazka. Pokud se jim zadaří, mohou být vyslány i na Evropský olympijský festival mládeže nebo dokonce na celosvětové Olympijské hry mládeže.
Vrcholem naší cesty je generální partnerství Českého olympijského týmu, TOP týmu a patronství Českého klubu olympioniků. Podporujeme vrcholové sportovce při jejich cestě za medailemi.