Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Sazka a Český olympijský tým jsou partneři

19.01.2016 / 09:05
Sazka je od svého vzniku ambasadorem podpory sportu. Jsme hrdí na to, že jsme největším partnerem českého sportu a generálním partnerem Českého olympijského týmu. 
 
Partnerství je pro nás vztah, který je definován spoluprací, vytvářením nových příležitostí a otevřeným dialogem.V roce 2013 jsme naši podporu českého sportu rozšířili o partnerství s Českým olympijským týmem. Hodnoty olympismu jsou v souladu s hodnotami značky Sazka. Úcta k tradici, podpora olympijských myšlenek, pravidel fair play a rovného přístupu se odráží i v našich aktivitách společenské odpovědnosti.
 

PODPORUJEME MLÁDEŽNICKÝ HOKEJ

Naše spolupráce s hokejovými Rytíři Kladno začala v roce 2012. Při výběru partnera jsme respektovali pozitivní tradice Sazky a věděli jsme, že Sazka byla vždy vnímaná jako společnost, která je pevně spojena se sportovním prostředím. Většinovým vlastníkem klubu byl už tehdy Jaromír Jágr, jedna z žijících aktivních legend českého sportu. V jeho osobě jsme našli silného a důvěryhodného partnera, který garantoval, že finanční prostředky, které jsme Rytířům poskytli, budou využity zejména na rozvoj mladé sportovní generace v tomto hokejovém klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie.
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět