Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Pomáháme dětem sportovat

06.04.2018 / 15:33
Jsme hlavním partnerem České olympijské nadace. Jejím prostřednictvím podporujeme sportovce ve věku 6-18 let. Nezáleží na talentu, ale na chuti sportovat.
Chceme umožnit sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek financí. Otevíráme tak dveře ke sportu i dětem ze sociálně znevýhodněných rodin nebo dětských domovů. Díky tomu mohou se sportem začít a dále pokračovat i ty děti, jejichž rodiny by si to jinak nemohly dovolit.

Přispíváme vždy jen na konkrétní věci – sportovní vybavení, sportovní kurzy, kroužky a soustředění nebo členské příspěvky ve sportovních klubech. Na konci roku 2017 jsme sečetli děti podpořené během pěti let existence nadace. Bylo jich 1865 a dostaly příspěvky v celkové hodnotě téměř 11 000 000 Kč.

Patrony projektu jsou olympijští medailisté z Vancouveru, Londýna a Soči. Prezidentem je trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný.

Pokud i vy potřebujete pomoct, můžete si zažádat na internetové stránce České olympijské nadace.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět