Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Podporujeme kulturu

15.01.2016 / 11:15
Jsme česká společnost a věříme v tradiční kulturní hodnoty země, kde podnikáme. Mezi naše největší kulturní bohatství bezesporu patří hudba. Podporujeme tradiční klasickou hudbu a pomáháme získat prostor i pro nové alternativní kombinace žánrů.
 

DVOŘÁKOVA PRAHA

Propagaci dobrého jména české kultury podporujeme prostřednictvím festivalu Dvořákova Praha. Ten je proslaven vysoce nastavenou kvalitou programu i účinkujících. Na jeho pódiích se setkávají špičkoví sólisté, dirigenti, mezinárodně nejuznávanější orchestry a komorní soubory, které představují mezinárodnímu publiku Dvořákovu hudbu i díla dalších světových skladatelů.
 

STRUNY PODZIMU

Moderní a progresivní přístup k našemu podnikání se promítá i do výběru dalšího hudebního festivalu, který podporujeme. Inovativní festival Struny podzimu otevírá prostor pro setkávání zdánlivě nesourodých žánrů, tradičního i experimentálního. Díky tomu přináší jedinečný zážitek z objevování a rozšiřuje hudební obzory.
 

NADAČNÍ FOND SVATOVÍTSKÉ VARHANY

V roce 2015 jsme rozšířili naši pomoc české kultuře o další zásadní aktivitu. Nadační fond Svatovítské varhany, který jsme finančně podpořili, zastřešuje projekt nových svatovítských varhan. Ty by měly naši nejvýznamnější katedrálu zařadit mezi evropská centra duchovního a kulturního dědictví a posunout kvalitu jak liturgických, tak koncertních akcí na nejvyšší úroveň.
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět