Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Podporujeme kulturu

06.04.2018 / 15:34
Jsme česká společnost a věříme v tradiční kulturní hodnoty země, kde podnikáme. Mezi naše největší kulturní bohatství bezesporu patří hudba. Podporujeme tradiční klasickou hudbu a pomáháme získat prostor i pro nové alternativní kombinace žánrů.
 

Dvořákova Praha


Propagaci dobrého jména české kultury podporujeme prostřednictvím festivalu Dvořákova Praha. Ten je proslaven vysoce nastavenou kvalitou programu i účinkujících. Na jeho pódiích se setkávají špičkoví sólisté, dirigenti, mezinárodně nejuznávanější orchestry a komorní soubory, které představují mezinárodnímu publiku Dvořákovu hudbu i díla dalších světových skladatelů.


Nadační fond Svatovítské varhany


V roce 2015 jsme rozšířili naši pomoc české kultuře o další zásadní aktivitu. Nadační fond Svatovítské varhany, který jsme finančně podpořili, zastřešuje projekt nových varhan pro katedrálu sv. Víta na Pražském hradě. Ty by měly náš nejvýznamnější chrám zařadit mezi evropská centra duchovního a kulturního dědictví a posunout kvalitu jak liturgických, tak koncertních akcí na nejvyšší úroveň.
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět