Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Podporujeme fotbal

02.04.2018 / 15:31
Sazka Bet je generálním partnerem AC Sparta Praha a stal se tak součástí vůbec nejúspěšnějšího českého fotbalové klubu s obrovskou tradicí u nás. Do spolupráce chceme co nejvíce vtáhnout fanoušky a nabídnou jim výhody nejen z oblasti kurzového sázení.

Na tribunách pražské Sparty


Příznivci na tribunách stadionu pražské Sparty mají možnost si prostřednictvím klubové aplikace pro chytré telefony prohlížet opakované záběry a sestřihy ze zápasu. Dále jsou připraveny speciální aktivity ve vyhrazených sektorech, které mají za cíl přinést fanouškům jedinečný sportovně-sázkařský zážitek.


Sázkovým partnerem FC Viktoria Plzeň

Spolupráci Sazka Bet navázal i jako speciální sázkový partner také s úřadujícím mistrem nejvyšší fotbalové soutěže v České republice FC Viktoria Plzeň. Z tohoto spojení budou také těžit hlavně fanoušci, pro které je nachystána řada výhod a bonusových akcí. A fotbal rozhodně není jediným sportem, kde se hodlá Sazka Bet angažovat.
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět