Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Dlouhodobý a trvale udržitelný přístup

09.04.2018 / 15:31
Společenská odpovědnost tvoří nedílnou součást naší dlouhodobé firemní strategie. „Rosteme a pomáháme“ je jedním ze 4 základních principů, kterými se v Sazce řídíme.
Za zásadní podmínku společenské odpovědnosti považujeme dlouhodobou, koncepční práci a jasně vymezenou strategii, která směřuje do České republiky, místa našeho podnikání.
 

PODPORA SPORTU JE NAŠE HLAVNÍ TÉMA

Základním pilířem našich CSR aktivit a součástí tradice a hodnot společnosti je podpora sportu v celé jeho šíři.
Dlouhodobě podporujeme sport dětí a mládeže a díky partnerství s Českým olympijských týmem i vrcholové sportovce.
V září roku 2014 jsme odstartovali další velkou iniciativu, projekt Sazka Olympijský víceboj. Jeho cílem je rozhýbat co nejvíce českých školáků a naučit je mít radost z pohybu.
Díky spolupráci s Českou olympijskou nadací, které jsme hlavním partnerem, podporujeme sportování dětí ze sociálně znevýhodněných rodin i dětských domovů.

ZODPOVĚDNÉ HRANÍ JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Za standard loterního průmyslu považujeme veškeré aktivity týkající se zodpovědného hraní. Je důležité, aby zákazník, který si chce zahrát jakoukoli hru, v ní mohl mít stoprocentní důvěru. Absolutní samozřejmostí je pro nás respektování regulačního rámce. Ten musí usilovat o vyváženou dlouhodobě udržitelnou strukturu celého herního i hazardního průmyslu a chránit trh před nelegálními poskytovateli.

NAŠE AKTIVITY STÁLE ROZŠIŘUJEME

Jsme česká společnost, je tedy logické, že české kulturní dědictví a kultura vůbec tvoří další kapitolu našich aktivit. Mezi dlouhodobě podporované projekty patří festivaly vážné hudby Dvořákova Praha a Struny podzimu. Jednou z nejmladších iniciativ je potom finanční podpora Nadačního fondu Svatovítské varhany, který vznikl pod záštitou pražského arcibiskupa, kardinála Dominika Duky.
 

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět