obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zůstaňte za kamny, párkrát klikněte myší a hrajete!
Komfortní alternativa, padají-li venku trakaře, praktické řešení, honí-li vás čas. A co si budeme namlouvat, někdy se člověku prostě jen nikam nechce – to takové on-line setření losu nebo vsazená Sprotka potěší už proto, že to zvládnete třeba i v posteli a v pyžamu.
Vše funguje prostřednictvím intuitivního webového rozhraní, k němuž snadno přistoupíte z prohlížeče libovolného zařízení (z počítače, tabletu i mobilního telefonu). Pokud se snad obáváte, že by on-line podání Sportky či Eurojackpotu nějak nabouralo vaše naděje na zakoupení tichomořského ostrova a opatrovnictví loterních milionů, můžeme vás uklidnit. Šance na výhru snových částek způsob podání nikterak neovlivňuje. Sázenky z trafiky i čísla podaná prostřednictvím internetu mají úplně stejnou váhu.

Nestíháte kontrolovat sázenky? Uděláme to za vás!


Ohromnou výhodou on-line sázení je bezstarostnost. Teď přitom nemáme na mysli jen skutečnost, že se pro podání svých čísel nebmusíte trmácet do trafiky. Během hraní loterií Sazky přes internet jsou vámi podaná čísla spárovaná s vaším účtem. Nižší výhry připisujeme na počkání, pro ty vyšší se budete muset zastavit u nás v Sazce - rádi vás přivítáme.

V praxi si však budete moci býti jisti jedním: Nikdy nepřijdete o svou výhru. Nebude vám hrozit ztráta nebo odcizení tiketu, o peníze vás nepřipraví dokonce ani nepozornost při kontrole tiketu. Čísla zkontrolujeme za vás. Budou-li výherní, pak do vás diskrétně šťouchneme prostřednictvím e-mailu.

Registrace? Za pár minut ji zvládne každý


Celý registrační proces pro on-line hraní bude koncipován s důrazem na maximální jednoduchost. Vyplníte jméno, kontaktní údaje, rodné číslo a případně také bonusový kód (budete-li jej mít). Ve finální fázi po vás budeme chtít ještě zákonem požadované nastavení limitů, to abyste hráli opravdu zodpovědně. Budete si tak moci určit například to, kolik maximálně chcete mít možnost vsadit za den, týden či měsíc.

Hodláte využívat možnosti sázet přes internet nebo nedáte dopustit na rituál zahrnující návštěvu oblíbené trafiky? Svěřte se nám v diskuzi pod článkem!
 

Přečtěte si také