obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zpráva o výhře vyléčila migrénu
Příšernou migrénou trpící žena z Hastings na Novém Zélandu zázračně ožila ve chvíli, kdy jí manžel sdělil tu závratnou novinku. Manželský pár právě vyhrál 13,2 milionu dolarů v loterii Powerball.

Pravidelný hráč loterie jako obvykle v neděli ráno kontroloval tažená čísla. Brzy mu došlo, že se na něj usmálo štěstí. "Každý týden sázím stejná čísla, proto jsem hned tušil, že jsme vyhráli něco parádního – jen jsem nevěděl co," líčí muž. O chvíli později bylo jasno a muž hýřil nadšením. Rozběhl se sdělit tu zprávu své tehdy choré ženě. Ta ležela v posteli, měla horečky a trpěla migrénou. V okamžiku, kdy se doslechla o výhře však vyskočila z lůžka a začala ječet nadšením. Její muž díky loterii zajistil manželce instatní léčbu.

Sázenka byla v bezpečí - mezi ponožkami

Výherní sázenku uložil muž až do převzetí výhry do šuplíku s ponožkami, protože jí chtěl střežit jako oko v hlavě. Správně odhadl, že tam mu určitě nikdo nepoleze. Za výhru si manželský pár, který si přál zůstat v anonymitě, hodlá pořídit hned několik nových aut a vyrazit na pořádné nákupy. Manželé ovšem zároveň upozornili, že část výhry poputuje na dobročinné účely. A za to jim tleskáme.

Přečtěte si také