obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Znáte vtipy o sázení? Sem s nimi!
Vyzrála jsem na to, jak naložit s okamžiky, kdy čekám na výhru. Vnesu trošičku legrace, budu se u toho bavit. Rádi byste získali návod? Není problém, ráda se s vámi rozdělím.

Co je vlastně sázení Sportky? Jak pojmenovat slastné okamžiky při stírání losů a čekání na výhru? Už to není jen příjemný, skotačivý adrenalin nebo bezva potěšeníčko. Už je to možná společenská zábava, určitý druh návyku, prestiže, kousíček image osobnosti, která věří, že to někdy přece jen vyjde. Pro někoho snad i určitý stereotyp, který přechází v trapnou rutinu, pokud na to nejde s nadhledem. Ne, nesmí se z toho udělat povinnost, to by nefungovalo a vysněná odměna by nikdy nepřišla.

Vyzrála jsem na všechny ty vyjmenované charakteristiky.

Rozhodla jsem se sbírat vtipy o sázení. Sice jsem zatím žádný neslyšela, nebo si ho nepamatuji, ale musí přece nějaké existovat! A jestli jste na tom lépe než já, sem s nimi, pište, vyprávějte, posílejte! Nechte nás, ostatní, zasmát se, když je příležitost. Možná jich dáme dohromady tolik, až z nich složíme parádní knížku, takovou malou, kapesní, kterou Sazka bude přidávat ke gratulaci šťastným výhercům. A nejen to, mohl by se z naší práce zrodit internetový deníček sázejících na pokračování, něco jako slovník pro ty, kteří potřebují povzbudit a vlít do žil trochu optimismu. Okořenit všední dny kapkou legrace, srandy, humoru, rozvernosti, rozjívenosti, prostě z bodu B se dostat se do bodu C rychlostí světla, tedy hned.

Co říkáte, jdeme do toho? Kdo bude první? Kdo si už na nějaký vtip vzpomněl? Pošlete,  přispějte k tomu, abychom se i my váleli smíchy! Přeji vám i sobě, ať nás to baví, ať je z toho velká show!

 

 

Přečtěte si také