Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Znáte kostky?

16.10.2016 / 08:04
Obliba kombinačních her je prý totiž znakem inteligence. Jestli jste fanouškem kostek, můžete svou hravost využít a zahrát si až o dva a půl milionu korun.

Zatímco klasiké kostky většina lidí hraje jen tak na chatě, nebo na rodinných setkáních, tohle je skoro stejné, a navíc za to můžete vyhrát pěkné peníze. Losuje se každých pět minut, takže šancí si zahrát máte kdykoliv víc než dost. Hraje se celkem s šesti kostkami a vy sázíte na to, kolik na kostkách padne. Buď si můžete vybrat, že budete sázet na to, kolik padne v součtu, a nebo v jednotlivých figurách. Sázenka zná Postupku, Liché, Sudé, Trojice, Dvojice, i Generála - tedy situaci, kdy na všech kostkách padne stejná hodnota.

Každá varianta má svůj výherní koeficinet, který si můžete zjistit na našich stránkách. Svojí výší vkladu můžete výhru ovlivnit a v každé hře můžete zvolit jiný vklad. V Kostkách se začíná už na deseti korunách. Tak co? Padnou šestky?

Zdroj foto: kostky.eu

 

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět