obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zkusíte sázet podle písmen? Co takhle S?
Stanislav, Svatava a Servác začínají na „S“ jako Sazka a Sportka. V květnu slavili svátek. Zajímalo by mne, zda někteří nositelé takového jména zrovna v tomhle měsíci vsadili. Inspirace k cestě za svým snem má mnoho motivů, třeba i tohle by mohl být jeden z nich.

I když, no, nevím, jestli to už někoho napadlo, anebo by takovou pošetilost ani neřešil. Podle jakého klíče se dá ještě sázet? Způsobů je asi nekonečně a každý z nás věří tomu svému. A orientovat se v nepřeberném množství nápadů a nesmyslů, extravagancí a vynalézavosti asi není zas tak jednoduché. Štěstí je totiž vrtkavé a nikdy se vás nedrží dlouho, možná jako ty vyhrané peníze.

Napadá mne, jestli nezapátrat v paměti a kontaktech a nevzpomenout si na Stanislava,  Svatavu, Serváce právě v souvislosti se Sazkou. Zavolám kamarádovi Standovi a zeptám se, jestli by mi nenadiktoval čísla. Dcera se může na to samé otázat přítelkyně Svatavy, s níž probírá kde co, anebo ji vybídnout k tomu, ať místo do kavárny zajdou do trafiky a každá si vyplní tiket osudu.  Jestli znám nějakého Serváce, to věru nevím, jméno je to málo užívané, a ještě k tomu začíná tak nešikovně.

Nebo že bych využila tří jmen a kouzlila bez předchozí konzultace jen tak, sama pro sebe? Jména mají po devíti, sedmi a šesti písmenech. Celkem je to písmen 22. Když sečtu 9 a 7, dostanu 16, pokud posčítám 7 a 6, bude to 13, a jestli k sobě přidám 9 a 6, vyjde mi 15. To už je dohromady 7 možností, podle kterých se dá zařídit život jako z pohádky. Když to vyjde, samozřejmě. Sedm tipů, jak zkusit vyhrát, jak přijít k radosti ve velkém stylu.

Za zkoušku člověk nic nedá, říká se. Jdu do toho. 

Přečtěte si také