obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zkraťte si čekání na Vánoce s pořádnou porcí výher na losu Adventní kalendář

Proč by adventní kalendáře měly dostávat jen děti? Přesně tuhle otázku si položili zástupci společnosti Sazka a přišli se stíracím losem Adventní kalendář. Je určený výhradně nám, dospělým, nabízí hned čtyřiadvacet šancí na výhru a pokud to vyjde, letošní Vánoce si zpříjemníte rovným milionem korun.
 

Přečtěte si také: U trafikanta Reného se vyhrává 

Jestli se vám zdá adventní čas moc dlouhý, můžete si ho letos zkrátit ve velkém stylu s originálním stíracím losem Adventní kalendář.

Pod každým z čtyřiadvaceti políček je šance na některou z více než 600 tisíc výher a na jednoho šťastlivce čeká dokonce milion korun. 

Možnost, že vyhrajete právě vy, je skutečně vysoká. Pokud totiž hledáte los, na kterém je největší pravděpodobnost výhry, mnoho lepších tiketů, než je právě Adventní kalendář nenajdete. 
 

kalendar_600x500.jpg

S Adventním kalendářem se vyhrává

Pravděpodobnost, že bude právě váš tiket výherní, je jedna ku 2,14, což Adventnímu kalendáři s přehledem zajišťuje medailovou pozici mezi všemi losy, které se v Česku vydávají.

Na jednom losu lze navíc najít až patnáct výher, takže pro vás nebo pro ty, na kterých vám záleží, můžou být letošní Vánoce skutečně bohaté.
 

Zábava hned na 24 dní

Los Adventní kalendář je zábava na každý prosincový den až do Štědrého dne. Na tiketu postupně stírejte čísla od jedné do třiadvaceti a nakonec i celý perníček s číslem 24. 

Pokud ve kterémkoliv poli najdete symbol perníčku, vyhráváte částku uvedenou pod ním.

Adventní kalendář se zkrátka může stát příjemným rozptýlením nejen pro vás samotné, ale i pro vaše blízké. A protože losy od Sazky seženete opravdu na každém rohu, třeba právě Adventní kalendář zakoupíte pro vaše přátele i na poslední chvíli po cestě na návštěvu. 
 

Najděte si nejbližší obchod, kde zakoupíte Adventní kalendář i další losy od Sazky

Ať už ale budete nakupovat s předstihem, nebo na poslední chvíli, my vám přejeme, ať máte při výběru toho vašeho losu šťastnou ruku.

Přečtěte si také