Životní klika! Díky Sportce se stal milionářem ještě před třicítkou

Někdo musí pracovat celý život, aby měl na účtě zůstatek se šesti nulami. Jiní dostanou skvělý podnikatelský nápad a splní se jim sen mnoha z nás, totiž že se stanou milionáři ještě před třicátými narozeninami. A pak jsou tací, kteří mají zkrátka obrovskou kliku. Přesně jako tento dvacátník, kterému Sportka přihrála 2 590 661 Kč.

Přečtěte si také: Mladická nerozvážnost. Koupil tiket a nezkontroloval ho, stovky milionů málem propadly


Dnešní šťastlivec rozhodně není typickým příkladem výherce loterie. Sází teprve pár let a pro tiket si chodí jen jednou za čas. Jak nám prozradil, motivuje ho hlavně vysoký jackpot. A pak také různé další faktory, třeba když v obchodě dostane nabídku na vsazení Sportky, kterou doprovodí milý úsměv prodavačky.
 

„Život je na čekání moc krátký.“

Když si tehdy šel mladý muž pro svůj život měnící tiket, hrál roli ještě jeden faktor. V České republice zrovna začínala koronakrize, a tak si řekl, že je život příliš krátký, abychom na něco čekali. A v trafice si tak řekl o plnou sázenku náhodných čísel včetně Šance.

Při odchodu z obchodu ho překvapilo, že náhle pocítil strach, že by o svoji vstupenku k milionům mohl přijít. Hned, jak přišel sázející z Jihočeského kraje domů, si ji tak schoval na bezpečné místo - do trezoru.
 

Miliony oznámila aplikace

O tom, že vyhrál, se dozvěděl díky mobilní aplikaci. „Po slosování jsem si naskenoval tiket a čekal jsem, že zase uvidím hlášku, že to tentokrát nevyšlo. Jenže už za pár sekund jsem zůstal jako opařený - na displeji jsem viděl číslo se šesti nulami a dvojkou na začátku,“ popsal nám výherce první chvíle svého nového milionářského života.

Jeho chytrý telefon mu přinesl šťastnou zprávu, že je majitelem částky 2 590 661 Kč. A co dělal pak? „No, to je jednoduché, zavolal jsem svým nejbližším, protože pokud můžete radost sdílet s těmi, které máte rádi, je potom ještě mnohonásobně větší,“ usmívá se mladý Čech.
 

Peníze zajistí pohodlnou budoucnost

Pokud byste si ale mysleli, že výhra v takto nízkém věku musí nutně znamenat rozházení peněz za hlouposti, pletete se. Muž nám prozradil, že díky Sportce bude investovat do své budoucnosti. „Jako první si koupím vlastní bydlení,“ rozpovídal se o svých plánech loterní milionář.

„Mít dům bez hypotéky a bez nutnosti splácet ji desítky let, je snem, o kterém jsem si myslel, že se mi nikdy nemůže splnit. Sportka ale všechno změnila,“ je výherce vděčný za rozhodnutí jít si koupit tiket. Muž také dodal, že pokud nějaké peníze zbudou, koupí si ještě své vysněné auto, a to značky Ford.
 

66,9 milionu je jen 6 čísel daleko

Žádné další změny ale mladík neplánuje. „Nemyslím, že bych se stal díky milionům ze Sportky nafoukaný, a už teď vím, že budu také dál chodit do stejné práce,“ zamýšlí se výherce. Rychle ale dodává, že se vedle koupě vlastního bydlení a auta jedna věc změní určitě. Sázet Sportku teď totiž bude mnohem častěji než předtím. A my mu držíme palce, ať miliony v naší nejoblíbenější loterii trefí brzy znovu.

Od milionů ve Sportce dělí nejen tohoto výherce, ale i vás pouhých šest čísel. A když budete mít svůj šťastný den, už dneska večer můžete být bohatší o 66,9 milionu korun, které právě ukrývá Superjackpot.

Máte už svoji vstupenku do dnešního slosování? Pokud ne, klikněte si pro tiket pohodlně online na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také