obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Žena nosila tiket týden v tašce, než zjistila, že je multimilionářka

Osmačtyřicetiletá Donna se svěřila, že si tiket do loterie kupuje vždy, když v pátek večer míří spolu s manželem Davidem do místní hospůdky. Onen šťastný pátek ale na sázenku téměř zapomněla a týden ji pak bez povšimnutí nosila ve své kabelce. Aniž by věděla, že je o 21 milionů bohatší.

Přečtěte si také: Zahradník milionářem

Až následující týden po slosování se Donna zastavila v trafice, aby jí prodavač tiket zkontroloval. Po chvíli se od něj dozvěděla, že musí kontaktovat přímo loterii, protože on nemá pravomoc vyplácet výhry vyšší než 500 liber. Výši výhry jí ale neprozradil.

Donna samým vzrušením hned volala svému manželovi do práce. „Říkala mi, že musí kontaktovat přímo loterijní společnost, protože vyhrála větší sumu. A měla tušení, že by to mohly být tak dva miliony liber,” popsal bezprostřední okamžiky po návštěvě trafiky osmapadesátiletý David, který pracuje na letišti.
 

Myslela si, že vyhrála 2 miliony, bylo jich ale 21

„Proto jsem jí řekl, že všechno musí pořádně prověřit, protože lidé, jako jsme my dva, přeci nevyhrávají v loterii tak velké částky, jako jsou dva miliony liber. Po chvíli mi poslala textovku, že se spletla, že jsme ty dva miliony nevyhráli. Vyhráli jsme totiž milionů jednadvacet,” dodal se smíchem David.

O tom, jak s penězi naloží, zatím Donna s Davidem úplně jasno nemají. Už teď si jsou ale jisti, že by chtěli přispět svým nemocným rodičům a pořídit si nové auto.

A také vyrazit na pořádnou dovolenou. Pár, který měl po dvacetileté známosti letos v březnu konečně veselku, tak může v roli nových multimilionářů vyrazit na opulentní exotickou svatební cestu.

Pomýšlíte také na exotickou dovolenou? Není nic jednoduššího než poškádlit své štěstí třeba ve Sportce, kde se nyní hraje o desítky milionů. Tiket si navíc můžete koupit na některém z tisíce míst po celé republice. Najděte si to nejbližší na tomto odkazu.

Zdroj: The Sun

Přečtěte si také