obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Že se s českými losy nevyhrává? Tady je 5 tiketů, které dokazují opak

Na našem blogu si poměrně často můžete přečíst příběhy hráčů, kteří pod fólií stíracích losů našli miliony. Příběhy jsou ale v drtivé většině ze zahraničí. I proto, že v Česku mohou zůstat loterijní milionáři v anonymitě, se o jejich příbězích jen tak nedočtete.
 

Přečtěte si také: Muž si setřel miliony, jeho přítelkyně ale vyhrála jackpot

Když si jdou hráči vyzvednout do budovy Sazky peníze, musí jako důkaz předložit zástupcům společnosti i výherní tiket. Pět takových losů z rodiny Černá perla jsme pro vás nafotili a s několika podrobnostmi o hráčích i výhrách vám je nyní přinášíme.
 

První setřený řádek hráči nadělil nejvyšší výhru

01_IMG_5570_600x500.jpg

Že bez práce nejsou koláče, vyvrací naše první výherkyně. Nejprve si setřela svá šťastná čísla a už čtvrté políčko v sekci Vaše čísla přineslo životní výhru.

Za padesát korun, které dala hráčka za tiket, si vydělala krásných 1,5 milionu korun.
 

Sázka na trojku přinesla milion a 500 tisíc k tomu

02_IMG_5559_600.jpg

Někomu nosí štěstí sedmička, královskou výhru ale naší druhé zákaznici zajistila šťastná trojka. S třetí emisí stíracího losu Černá perla totiž ženě toto číslo přineslo hlavní cenou, kterou je 1 500 000 korun. Gratulujeme.
 

Hráč si setřel 1,5 milionu až v předposledním políčku

03_IMG_5565_600.jpg

Trochu toho drama při stírání si musel zažít náš další sázkař. Až v sedmnáctém setřeném políčku z osmnácti zjistil, že se mu shoduje výherní číslo s jeho číslem. Život měnící cifrou byla sedmačtyřicítka, která mu vydělala 1,5 milionu korun.
 

První setřené pole a hned hlavní výhra 5 milionů

04_IMG_5562_600.jpg

Naopak obrovské štěstí měla hráčka, která se rozhodla zainvestovat do stíracího losu o něco víc. Proto si koupila Velkou černou perlu za stokorunu, ta se jí ale mnohonásobně vrátila. Hned první políčko v sekci Vaše čísla bylo klíčové, i když jí nezajistilo ani 1,5 milionu, ani třeba 3 miliony. Fanynka stíracích losů je nyní bohatší hned o rovných 5 milionů korun.

Vloženou částku do hry tak znásobila rovnou 50 000x, což je nejspíš nejlepší úrok, jaký kdy v životě dostane.
 

Výherní padesátka přinesla odměnu 1,5 milionu

05_IMG_5569_600.jpg

Pokud si hráči vybírají svá šťastná čísla, volí je často podle dat narození, a tak jsou jen výjimečně vyšší, než je počet dní v měsíci, tedy 31.

Že je chyba omezovat se jen na nižší číslice, ukazuje tato Černá perla. Šťastná padesátka svému majiteli nadělila v prvním setřeném řádku 1,5 milionu korun.
 

Černé perly nosí až 10 milionů

Losy pod hlavičkou Černá perla jsou mezi vámi, hráči a hráčkami, stále oblíbenější. Důvod je nasnadě - pokud se zadaří, vyhrát s nimi můžou až 10 milionů korun. Osvědčenou klasikou je Černá perla za 50 korun, kde se vyhrává 1,5 milionu. Prostřední alternativou za stokorunu je Velká černá perla, která nosí 5 milionů. Největší výhry ale čekají v Maxi černé perla. Tiket sice stojí 200 Kč, ale v každé emisi někoho potěší částkou 10 milionů korun.

A kdy si pro svůj výherní los půjdete vy? Abychom vám cestu usnadnili, na tomto odkazu je interaktivní mapa, kde najdete nejbližší prodejní místo.

Přečtěte si také