obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zařiďte si letos opravdu bohaté Vánoce díky losům od Sazky

Že se s losy od společnosti Sazka skutečně vyhrává, je známá věc. Skoro jistou výhru můžete mít i s vánočními losy, se kterými si lze setřít až 7 milionů korun, nadupaný auťák nebo dovolenou snů.
 

Přečtěte si také: Mladá sázkařka si díky Sportce pořídí vlastní bydlení 

Stírací losy se těší stále větší popularitě a jak se blíží Vánoce, jejich obliba ještě stoupá. Aby také ne, když právě s vánočními losy se nejčastěji vyhrává. I proto se tak můžou stát nejen vaší malou radostí na cestě z trafiky nebo pošty, ale i skvělým dárkem pro vaše blízké.
 

losy_600x500.jpg
 

Zlatá šupina naděluje 30 tisíc ještě dřív, než přijde Ježíšek

Pojistěte si štěstí a darujte malé štěstíčko v podobě Zlaté šupiny všem svým blízkým, přátelům a kamarádům. Jestli navíc nejíte kapra, je Zlatá šupina přesně pro vás. Tiket můžete dát pod talíř místo opravdové šupiny, hodí se ale i jako jmenovka na stůl. 

V každém losu se pod stírací plochou kromě částek ukrývají i malá poselství. A co když právě ve vašem tiketu bude s poselstvím i jedna z třiceti výher ve výši 30 tisíc?
 

Vánoční přání splní sen o milionu korun

Se stíracím losem Vánoční přání můžete své blízké překvapit a potěšit hned dvakrát. Kromě prostoru pro vepsání osobního věnování totiž toto přání ukrývá také stírací los s možností vyhrát až milion korun.

V emisi Vánočních přáních jsou navíc ukryté hned dvě takto vysoké výhry. Jestli vás už omrzela klasická přání, která se běžně posílají, s přáním a losem v jednom určitě chybu neuděláte.
 

Vánoční zlatá rybka ukrývá 7 milionů, auto i zájezd

Hledáte los, kde je skoro stoprocentní, že vyhrajete? Už nemusíte, protože je to Vánoční zlatá rybka. S pravděpodobností jedna ku 1,00004 si můžete být skoro na sto procent jisti, že na vás pod fólií nějaká výhra bude čekat. A právě díky výherní pravděpodobnosti je Vánoční zlatá rybka od Sazky králem mezi všemi stíracími losy, které si v Česku můžete koupit. 

Nejen vysoká pravděpodobnost, se kterou se vyhrává, ale také hlavní ceny jsou víc než lákavé. Pokud budete mít dostatek štěstí, los vám přinese až 7 milionů korun. 

Co by to ale bylo za Vánoční zlatou rybku, kdyby plnila jen jedno přání? Kromě sedmi milionů jsou v hracím poli ukrytá také auta, a to Kodiaq, Octavia nebo Rapid, či poukaz na zájezd. Tak neváhejte, nadělte svým nejbližším Vánoční zlatou rybku a splňte i ta největší přání.

Podívejte se na všechny stírací losy od Sazky na tomto odkazu.

Autor fotografie: Tony Cuenca, Unsplash

Přečtěte si také