Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Zařiďte si letos opravdu bohaté Vánoce díky losům od Sazky

Zařiďte si letos opravdu bohaté Vánoce díky losům od Sazky

Že se s losy od společnosti Sazka skutečně vyhrává, je známá věc. Skoro jistou výhru můžete mít i s vánočními losy, se kterými si lze setřít až 7 milionů korun, nadupaný auťák nebo dovolenou snů.
 

Přečtěte si také: Mladá sázkařka si díky Sportce pořídí vlastní bydlení 

Stírací losy se těší stále větší popularitě a jak se blíží Vánoce, jejich obliba ještě stoupá. Aby také ne, když právě s vánočními losy se nejčastěji vyhrává. I proto se tak můžou stát nejen vaší malou radostí na cestě z trafiky nebo pošty, ale i skvělým dárkem pro vaše blízké.
 

losy_600x500.jpg
 

Zlatá šupina naděluje 30 tisíc ještě dřív, než přijde Ježíšek

Pojistěte si štěstí a darujte malé štěstíčko v podobě Zlaté šupiny všem svým blízkým, přátelům a kamarádům. Jestli navíc nejíte kapra, je Zlatá šupina přesně pro vás. Tiket můžete dát pod talíř místo opravdové šupiny, hodí se ale i jako jmenovka na stůl. 

V každém losu se pod stírací plochou kromě částek ukrývají i malá poselství. A co když právě ve vašem tiketu bude s poselstvím i jedna z třiceti výher ve výši 30 tisíc?
 

Vánoční přání splní sen o milionu korun

Se stíracím losem Vánoční přání můžete své blízké překvapit a potěšit hned dvakrát. Kromě prostoru pro vepsání osobního věnování totiž toto přání ukrývá také stírací los s možností vyhrát až milion korun.

V emisi Vánočních přáních jsou navíc ukryté hned dvě takto vysoké výhry. Jestli vás už omrzela klasická přání, která se běžně posílají, s přáním a losem v jednom určitě chybu neuděláte.
 

Vánoční zlatá rybka ukrývá 7 milionů, auto i zájezd

Hledáte los, kde je skoro stoprocentní, že vyhrajete? Už nemusíte, protože je to Vánoční zlatá rybka. S pravděpodobností jedna ku 1,00004 si můžete být skoro na sto procent jisti, že na vás pod fólií nějaká výhra bude čekat. A právě díky výherní pravděpodobnosti je Vánoční zlatá rybka od Sazky králem mezi všemi stíracími losy, které si v Česku můžete koupit. 

Nejen vysoká pravděpodobnost, se kterou se vyhrává, ale také hlavní ceny jsou víc než lákavé. Pokud budete mít dostatek štěstí, los vám přinese až 7 milionů korun. 

Co by to ale bylo za Vánoční zlatou rybku, kdyby plnila jen jedno přání? Kromě sedmi milionů jsou v hracím poli ukrytá také auta, a to Kodiaq, Octavia nebo Rapid, či poukaz na zájezd. Tak neváhejte, nadělte svým nejbližším Vánoční zlatou rybku a splňte i ta největší přání.

Podívejte se na všechny stírací losy od Sazky na tomto odkazu.

Autor fotografie: Tony Cuenca, Unsplash

Přečtěte si také