obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zamilovala se do něj, peníze byly bonus
Tento příběh dějem připomíná béčkovou romantickou komedii. Poté, co padl za oběť několika zlatokopkám, rozhodl se dolarový milionář Joe Johnson najít pravou lásku. A šel na to od lesa.

Přijal veškerá opatření, aby lidem v okolí zůstalo jeho bohatství a začal se stýkat s ženami, které jej považovaly za normálního a průměrně movitého anglického muže. V roce 2000 začal chodit s jednou, která mu obzvláště padla do oka. Jmenovala se Lisa a bylo jí jedno, že Joe chodí v postarším sepraném oblečení, řídí auto, které už se těší do šrotu, a dárky, které jí dává, jsou de facto souborem bezcenných cetek.

Musel si být jistý, že miluje jeho, ne peníze

Joe hrál svou roli svědomitě a dlouho, až když byli zasnoubení, nabyl přesvědčení, že Lisa opravdu miluje jeho a ne vysoký zůstatek na bankovním účtu, takže jí vše prozradil. „Viděla jsem, že je bez peněz. Jeho dary možná nestály spoustu peněz, ukazovaly však, že si mě cení. To pro mě bylo nejdůležitější – a stále je,“ líčí Lisa své pocity. Ačkoli když jí její snoubenec sdělil, že v roce 1998 loterii vyhrál přes 16 milionů dolarů (zhruba 320 milionů korun), smutná z toho nejspíš také nebyla.

„Tohle byla jediná cesta, jak zjistit, jestli Lisa vskutku propadla mně pro to, jaký jsem,“ dodává šťastný Joe.

Přečtěte si také