obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zaměstnanci dodávkové služby dostali příjemný bonus
Třináct zaměstnanců dodávkové služby se sídlem v anglickém Maidstone se dočkalo velké výhry, a to i přesto, že na sázenku nevsadili správná čísla.
 
Společně sázejí již nějakou dobu. Týden co týden podávají stejná čísla – a i když s nimi ani tentokrát neuhodili hřebíček na hlavičku, měli to štěstí, že v doplňkové hře bylo vylosováno právě jejich číslo tiketu. V loterii Lotto si tak společně přišli na 1 000 000 liber, každému z třináctky výherců na účtu přistane přesně £76 923,07 (necelé 2,4 milionu korun).

Mandy Richardsová, která má na starosti podávání tiketů za celou skupinu, k tomu říká: „O výplatě od všech vždy vyberu měsíční příspěvek a každý týden podávám naše čísla. Sázenky pak ukládám do plechovky v bezpečí mého domova. Po slosování vždy kontroluji tažená čísla, ale přiznávám, že kontrolu čísla sázenky z doplňkové hry nechávám na přístroji v trafice. O to větší bylo mé překvapení, když jsem později zjistila, že jsem téměř týden doma seděla na celém milionu liber!

Dobrou zprávu o vysoké výhře přitom Mandy sdělila její dcera Louise. Mandy se toho dne necítila dobře a tak do trafiky poslala zkontrolovat vsazené tikety právě ji. „Louise přiběhla o 10 minut později, mávala nějakým papírkem a nadšeně křičela, že jsme vyhráli víc než 500 liber, takže musím zavolat provozovateli loterie. To jsem hned udělala. Zpráva o vysoké výhře mnou naprosto zamávala!“

Mandy neměla kontaktní údaje většiny svých spolusázejících, proto musela počkat, až se jí udělá lépe a novinku všem sdělit až v práci. Radost všech byla ohromná!

Zdroj foto: kentonline.co.uk
 

Přečtěte si také