obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zajeďte si do dovolenkových rájů Čechů ve velkém stylu

Čas paštik i řízků v chlebu už sice nenávratně zmizel v propadlišti 90. let, i tak ale dovolenou většinou vybíráme tak, aby nás nezruinovala. Víte ale, jak cestují milionáři? Tady je pět překrásných resortů, které najdete v nejoblíbenějších turistických destinací Čechů.

Chorvatská pohádka pro milovníky luxusu

Hotel Little Green Bay, Hvar, Chorvatsko
 

Little_Green_Bay_600x500-(1).jpg


V soukromé zátoce jen pár kilometrů od města Hvar leží butikový hotel Little Green Bay. Celkem patnáct pokojů navrhla sourozenecká dvojice architektů Julie a Mathieu Grinbergových. 
 

Little_Green_Bay1_600x500.jpg


K hotelovému komplexu patří soukromá pláž s luxusními lehátky, které doslova nutí k lenošení. Samozřejmostí je wellness zóna, restaurace s vybranými pokrmy, bar nebo sluneční terasa.

Vysoké Tatry ve velkém stylu

Grand Hotel Kempinski, Štrbské pleso, Slovensko
 

Kempinski_600x500.jpg


Spa s dechberoucím výhledem, naprosto jedinečné snídaně, čistota, že byste mohli jíst z podlahy a milý, profesionální personál, který splní každé vaše přání. Takovou dovolenou bychom si v ráji letní turistiky na Štrbském plese nechali líbit klidně každý týden!

Óda pod taktovkou řeckých bohyní

Hotel Nissaki, Mykonos, Řecko
 

Nissaki_600x500.jpg


Pouhé tři minuty od pláže na ostrově Mykonos najdou obdivovatelé tradiční řecké architektury vše, po čem jejich srdce touží. Luxusní hotel Nissaki je s pětadvaceti pokoji spíše rodinného typu, takže tu mají i celebrity zaručeno soukromí. 
 

Nissaki1_600x500.jpg


Hosté si tu mohou užívat ve dvou venkovních bazénech, wellness centru nebo posilovně a každé ráno si zdarma pochutnat na bohaté bufetové snídani. Jako dopravní prostředek z letiště buď můžete zvolit bezplatnou dopravu, anebo vlastní limuzínu. Zatímco se budete opalovat na pláži, personál hotelu vám ji zdarma vyčistí i nablýská.

Křišťálové moře i nejvybranější gastronomie

Capo La Gala Hotel & Spa, Neapolský záliv, Itálie
 

Capo_La_Gala_600x500.jpg


V Neapolském zálivu nedaleko města Sorrento najdou milovníci luxusu vše, na co si dokáží vzpomenout. Nechybí tři bazény, lázně ve stylu mořského akvária, fitness zóna ani plážový klub. Ten stejně jako hotel najdete v obřím piniovém háji přímo na břehu moře. Zajímavostí je, že tamní restaurace je hrdým držitelem michelinské hvězdy.

Tisíc a jedna noc na vlastní kůži

Le Royale Collection Luxury Resort, Sharm El Sheikh, Egypt
 

Le-Royale-Collection-Luxury-Resort_600x500.jpg


Jen deset minut cesty z letiště a tři minuty pěšky od pláže leží pětihvězdičkový egyptský hotel Le Royale Collection Luxury Resort. Všechny pokoje jsou vybavené nábytkem ve stylu art-deco a mají vlastní terasu nebo balkón. 
 

Le-Royale-Collection-Luxury-Resort1_600x500.jpg


Hosté se tu osvěžují na soukromé pláži, v jednom ze tří bazénů a nechávají se hýčkat v rozsáhlém lázeňském komplexu. Milovníci jídla jistě ocení bufetové snídaně nebo vybrané italské delikatesy v restauraci La Gondola, která leží v rozsáhlé hotelové zahradě.

Chcete si také léto užít ve velkém stylu? Zkuste třeba Sportku, díky které se z jednoho Čecha týdně stává milionář. Vsadit si ji navíc můžete jednoduše i online na tomto odkazu.

Přečtěte si také