obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zahradník milionářem
„Vyhrál jste tolik, že Vám to tady nemůžu vyplatit,“ uslyšel šestapadesátiletý Mark Chalmers od prodavače v obchodě, kde si nechal tiket zkontrolovat. Přesto se vyučený zahradník zpočátku domníval, že se jedná o pár tisíc liber.
V britské číselné loterii Euromiliony ale vyhrál milion, v přepočtu zhruba 39 milionů korun. Když mu provozovatel výhru telefonicky potvrdil, Mark začal ječet jako malý kluk. Jeho žena byla prý překvapená a možná i malinko vyděšená, co za podivně vysoké tóny z jejího statného muže vychází.

„Prostě jsem začal vřískat na celý dům. Nemohl jsem tomu uvěřit a potřeboval jsem se ujistit, že to není sen,“ vzpomíná Mark.

foto-mark-story2-zdroj-national-lottery-co-uk.jpg

Novopečený milionář se nehodlá vzdát své milované práce, ani ji nechce nijak výrazně omezit. „Nikdy bych nenechal své zákazníky na holičkách,“ říká Mark s tím, že jeho život teď bude v pravém slova smyslu „procházka růžovým sadem.“ Součástí toho je i fakt, že se už nemusí obávat o budoucnost svých dvou dcer. Obě bydlí v pronajatém bytě a to se má brzy změnit.

Ještě před tím se ale celá rodina sejde a hodlá vše zapít pravým šampaňským. Nikdo z nich ho prý ještě nikdy neochutnal. Dá se tedy čekat, že jen u přípitku nezůstane a bublinky potečou proudem.

Mark je prý šťastný jako nikdy dřív. Krátce poté, co vyhrál, si opět vsadil. Protože jak říká, „kdo vyhraje jednou, může vyhrát i podruhé.“ S tím nezbývá než souhlasit.

Přečtěte si také