obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Záhada dvou výherců
Na tom, že padl Jackpot Sportky by nebylo nic až tak překvapivého. Až na to, že si ho rozdělili dva výherci, kteří vsadili 4 sekundy po sobě.

Na tom, že padl Jackpot Sportky by nebylo nic až tak překvapivého. Dohromady 36 milionů si mezi sebe rozdělili celkem tři výherci. Dva výherní tikety se stejnými čísly 1, 5, 11, 17, 26 a 38 byly podány na stejné sběrně pouhé 4 sekundy po sobě a to už je přinejmenším zvláštní. Záhadu dvou stejných sázek rozluštili až sami výherci, když si přišli do Sazky svojí výhru vyzvednout.

Se stejnými vsazenými čísly přišel sympatický mladý muž spolu se svojí tchýní:  „Před deseti lety jsem svěřila svému zeti tiket s jediným sloupečkem čísel a on z mého tiketu doslova školácky opsal kombinaci šesti čísel na tiket svůj,“ začala zhurta ale s obrovským úsměvem na rtech v danou chvíli dvanáctimiliónová tchýně opisujícího zeťáka. „Vypadá to na velkou rodinnou loupež, ale není to tak.“ Začal ve stejně dobré náladě vysvětlovat zeťák.  „Kdybyste jenom viděli, jaký měl strach mi to říct a jaké měl obavy, že mu tu více než dvanáctimiliónovou výhru seberu,“ vtipkovala a šibalsky mrkla na stejně bohatého otce svých vnoučat, který si viditelně a zhluboka oddechl.

Zeť se rozhodl z výhry na dálku adoptovat dvě děti z rozvojových zemí. Podívat se za nimi se ale pojede už celá rodina společně i novopečenou tchýní milionářkou.

Přečtěte si také