obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Zabalte originálně losy pod stromeček
Chcete dát někomu pod stromeček los nebo hned několik losů, abyste zvýšili jeho šanci na výhru? Poradíme vám, jak je originálně zabalit nebo předat, abychom zvýšili vaši šanci na to, že budou mít všichni z dárku radost.

Adventní věnec


Pokud nechcete čekat do Štědrého dne, udělejte z věnců adventní věnec. Má to jednu velkou výhodu – obdarovanému člověkovi určitě nechytne od svíčky jehličí ani stůl. Aby zůstala symbolika zachovaná, stačí mezi losy vybrat a proti sobě rozmístit čtyři z nich a každou neděli pak jeden setřít. Kdoví, třeba bude váš blízký milionářem ještě před Štědrým dnem.
 

Klasická krabička


los-v-krabici.jpg

Pokud chcete dát los opravdu pod stromeček, stačí ho dát do nějaké pěkné krabice. A do ní přidat pár rolniček, což atmosféru Vánoc určitě umocní a příjemce to určitě aspoň na chvíli zmate a o to víc překvapený bude. Nebo můžete k losům dát papírové falešné peníze, abyste naznačili, že Ježíšek výhru pojistí a brzo se z falešných peněz stanou opravdové.

Losy v kabelce

los-v-kabelce.jpg

Chcete udělat radost ženě? Tak dejte pár losů do nové kabelky. Vlastně dáte hned dárky dva, a to se počítá.
 

Adventní kalendář


Z losů můžete pohodlně vyrobit originální adventní kalendář. Má to jednu výhodu. U toho klasického se vždycky na tu největší a nejlepší čokoládu musí čekat dvacet čtyři dní. U toho z losů může přijít to nejlepší v podobě tučné výhry třeba hned prvního.

Zdroj foto: mnlottery, petscribbles.com
 
 

Přečtěte si také