obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Za výhru vezme dceru do Disneylandu
Velký sen jedné malé princezny se splní. Třicetiletá Tanya vyhrála v loterii sto tisíc liber, tedy téměř tři miliony korun. A ihned zabookovala letenku do Paříže. Památky ji přitom až tak nezajímají, se svou pětiletou dcerou půjde do Disneylandu.
Výhra byla jedna velká náhoda. Tanya byla se svými kamarádkami nakupovat v Tescu. Během toho se rozhodly, že si každá koupí los. A na Tanyu se usmálo neuvěřitelné štěstí, protože získala hlavní výhru.
„Když jsem uviděla setřený los, začala jsem panikařit. Neměla jsem s sebou žádnou kabelku, tak jsem ho strčila do podprsenky a začala jsem se hystericky smát. Vlastně jsme se všechny smály,“ vzpomíná na osudový moment Britka.

Foto-story3-zdrojplanetradio-co-uk-(1).jpg

Okamžitě věděla, co koupí jako první. „Moje malá dcera chtěla být vždycky princeznou z Disneyho pohádek. Nikdy jsem neměla peníze na to, aby se do jeho světa podívala. Teď jí to můžu splnit, jsem opravdu šťastná,“ říká Tanya.

Na ni samotnou čeká větší výzva. Rozhodla se, že se naučí řídit a konečně si zaplatí autoškolu. To dřív nemělo smysl, protože neměla peníze na auto. Potom chce taky koupit nový gauč a dceři novou postel.

Zdroj foto: Planet Radio

Přečtěte si také