Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Za výhru si koupili les s vlastním PSČ

09.06.2016 / 08:56
Celý život toužili po práci v přírodě a chtěli se pohybovat mezi rostlinami a stromy. Díky výhře v loterii se jim to konečně splnilo.
 
Manželé z Velké Británie Ted a Marilyn Newtonovi před několika lety vyhráli jackpot v loterii Lotto. Část ze své enormní, 7,9 milionů liber vysoké výhry přitom použili k zakoupení 15,5 akru lesa Park Wood. Les je primárně listnatý. Rostou v něm např. kaštany, stříbrné břízy, jilmy nebo jasany. Ted má však v plánu vysadit také modřín či buk. Milá na tom všem je především skutečnost, že si les neusurpují pro sebe. Naopak, k návštěvě zvou také ostatní včetně místních škol.

„Výherci si obyčejně kupují auta a domy. Ani my původně neplánovali nákup lesa. Teď jsem za to ráda. Užíváme si jej nejen my, ale i všichni místní,“  svěřuje se Marilyn. To však neznamená, že si pár nedopřál ještě něco navíc. Ted si kupříkladu pořídil vůz Land Rover Discovery, po němž vždycky toužil. Manželé se pak přestěhovali do krásného domu se čtyřmi ložnicemi na venkově. A právě v sousedství domu leží zmiňovaný les.

„Chodili jsme tam venčit našeho psa Poppyho. Les Park Wood dříve patřil jednomu poutníkovi, který v něm pobýval ve svém karavanu. Po jeho smrti les zdědil náš soused Peter, který se o poutníka staral. V roce 2014 se Peter rozhodl, že chce les prodat. Hned jsme mu řekli, že máme zájem,“  popisuje Ted, jak to všechno začalo.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět