obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Za výhru s dětmi na Floridu
Mladou britskou rodinu čeká vůbec první velká dovolená. Šestatřicetiletý Darren vyhrál v loterii a chystá se vzít svou ženu, a především všechny čtyři děti, na Floridu do Disneylandu. Za výhru v přepočtu téměř 9 milionů si to teda pořádně užijí.
Darren jezdí s kamionem a bývá tak většinu času na cestách. Dny mu ubíhají jeden jak druhý, ale občas se stane něco výjimečného. Den, kdy ho napadlo si vsadit, byl zcela ojedinělý.

„Neumím to přesně popsat, ale celý den jsem cítil zvláštní pocit štěstí, aniž bych k tomu měl evidentní důvod. Jen jsem seděl a relaxoval po dlouhé jízdě, ale pořád jsem cítil v břiše zvláštní teplo,“ popisuje Darren svůj stav krátce před tím, než si šel do jednoho obchodu vsadit.

obr-story1-zdroj-cumbriacrack-com-(1).jpg

Když zjistil, že vyhrál, chvíli mu trvalo, než pochopil, kolik peněz to vlastně je. Nuly se mu míhaly před očima jedna přes druhou. Ještě větší překvapení pak čekalo doma na jeho ženu. Když přišel domů, spala, a tak ji vzbudil. „Myslela jsem si, že pořád sním, vůbec mi nedocházelo, že je to realita, a že jsme vyhráli tolik peněz. Měla jsem pocit, že je to sen, ze kterého se brzo, bohužel, probudím,“ říká Darrenova žena Vicky.

Na seznamu věcí, které si chtějí manželé pořídit je nová motorka a rodinné auto. Taky uvažují o tom, že se přestěhují do nového domu. A Disneyland? „To je povinnost, děti budou nadšené a bude to krásný rodinný zážitek pro všechny,“ říká Vicky.
Tak až vás zase jednou budě něco lechtat v žaludku, zpozorněte a utíkejte si vsadit. Jak to můžu dopadnout, už teď víte!
 

Přečtěte si také