obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Za výhru 37 milionů ze Sportky si mladá žena pořídí nové bydlení i auto
Oslavy ve velkém stylu zažila žena ze středních Čech. Díky Sportce vstoupila do roku 2018 o 37 393 429 korun bohatší.

I když mladá žena sází jen občas, poslednímu slosování v roce 2017 neodolala. A to nejen proto, že probíhalo zrovna na Silvestra. Vlastní šťastná čísla si vsadila už 29. 12. na terminálu Sazky v tabáku a uhodnutá čísla míčků druhého tahu jí přinesla pohádkovou výhru.

Čtěte další příběh: tento výherce znásobil vsazenou částku 29000x!

Maminka dvou malých dětí ze Středočeského kraje prý sází zhruba třetím rokem a rozhodně ne pravidelně, tiket na poslední slosování s letopočtem 2017 ale nevynechala. A královsky se jí to vyplatilo: Sportka jí totiž do nového roku nadělila více než 37 milionů korun.

Ani 37 milionů ji nevyvedlo z míry

Informaci o výhře pak vdaná žena ustála se stoickým klidem. „Tomu, že to jsem právě já, kdo vyhrál, jsem samozřejmě ze začátku nemohla uvěřit,” prozradila zástupcům Sazky milionářka. „O tiket jsem se pak ale nijak nebála a ani ho nikam neschovávala. Zato jsem ale hned začala přemýšlet, co s výhrou provedu,” směje se.

Spolu s manželem už teď spřádají plány na nové bydlení a pořídí si i prostorný automobil, kde bude dost místa pro celou čtyřčlennou rodinu.

Po mateřské dovolené se těší zpátky do práce

Protože je výše výhry opravdu pohádková, nabízí se samozřejmě otázka, jak to bude s jejím zaměstnáním. Při této zmínce ale žena razantně vrtí hlavou. „I když jsem teď na rodičovské dovolené, dávat výpověď v práci rozhodně neplánuji. Celý den nic nedělat totiž není nic pro mě,” směje se při loučení.

A jak jste na tom vy, chodíte svému štěstí naproti? Šanci máte třeba vsazením Sportky online na tomto odkazu. Přejeme vám hodně štěstí.

Přečtěte si také