obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Za plný tiket Sportky - sportovní Mustang
Černý pátek - černé koně. Zúčastněte se mimořádného losování Sportky v pátek 25. listopadu a vyhrajte nadupadný vůz Ford Mustang!
 
Pojem “černý pátek” vznikl za oceánem, ale jeho popularita začíná růst i u nás. Jedná se o den plný výprodejů a slev. Sazka si právě na tento den, který letos vychází na 25. listopadu, připravila pro své zákazníky něco mnohem zajímavějšího než je obyčejná sleva. 
 
V mimořádné Sportce budou totiž lítat nejen miliony, ale také 421 koní pod luxusní černou kapotou. Za plný tiket budou moci sázející vyhrát sportovní vůz Ford Mustang V8 GT Fastback v hodnotě bezmála 1,3 milionu korun.
 


 
Kdo zkrotí nového Mustanga?


Říká se, že divokého mustanga zkrotí jen opravdový kovboj. Kdo ale zkrotí tohoto nablýskaného plechového Mustanga se dozvíme v pátek 25. 11. 2016. Jsme sami zvědaví, do jakého kraje, okresu, města se černý sporťák rozjede. Kromě jedinečného designu má totiž i nadupanou výbavu. Pod kapotou se mu prohání 421 koní a pohání ho motor 5.0 GT s výkonem 310 kW. Když na to dupnete, pocítíte tah podobný startování letadla.

  
Kdo slavný už zkrotil Mustanga?

  • Jedním z nejznámějších milovníků vozů Mustang je hvězdný herec Charlie Sheen. Jeho ložnicí prošly stovky žen, jeho garáží zase už několik Mustangů.
  • Bývalý americký prezident Bill Clinton vlastnil Mustang před nástupem do funkce. Rebelský vůz se však nehodil do garáže Bílého domu, a tak se jej Clinton s lítostí vzdal.
  • Americkou zpěvačku Kelly Clarksonovou byste na Mustanga nejspíš netipovali. Podle zvěstí je její nynější červenobílý vůz dokonce jejím druhým Mustangem - první byl růžový.

Zdroj foto: caradvice.com.au, nada.com
 

Přečtěte si také