Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Za plný tiket luxusní limuzína

13.05.2016 / 08:33
V každém losování Sportky teď hrajete navíc i o věcnou výhru. Stačí přitom vsadit plný tiket  a kromě milionového Superjackpotu může být Váš i nový vůz Škoda Superb. Začínáme symbolicky v pátek 13., znáte snad lepší datum?
Čeká na Vás celkem 15 luxusních limuzín, které můžete vyhrát. V každém losování hrajeme vždy o jeden vůz, a to v patnácti po sobě jdoucích losování Sportky.



Losovat věcné výhry v podobě luxusních limuzín s elegantní hnědou metalízou, začínáme 13. 5. a hrajeme o ně až do 24. 6.. Na vůz, o který hrajeme se můžete přijít podívat, vystavujeme ho přímo před budovou Sazky.
Vaší cestou k novému vozu může být vsazený plný tiket, protože losujeme 18 místné kódy na potvrzení o sázce.



Výherní kódy najdete po losování Sportky na www.sazka.cz, na teletextu ČT str. 781. Zkontrolovat výhru si můžete na kterémkoli z prodejních míst Sazky a také pomocí mobilní aplikace Sazka.  Pokud si skenujete tiket, musíte po klasické kontrole výhry zkontrolovat pomocí speciálního tlačítka ještě i svůj unikátní kód. Pokud budete vítězem Škody Superb, zobrazí se vám gratulace k věcné výhře.

Tak nezapomeňte, že se teď v každém losování můžete proměnit nejen v milionáře, ale i v novopečeného majitele vozu. Přejme hodně štěstí.
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět