obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Z bezdomovkyně se za 2 roky stala multimilionářkou
Dani Johnson je americké zlatíčko a její příběh inspiruje miliony. Odrazila se ode dna a začala vydělávat miliony. Dnes je velmi úspěšnou podnikatelkou a má pět různých společností. Před několika lety tomu bylo úplně jinak.
Dani se živila jako číšnice, neměla kde spát, měnila partnery a výjimkou nebyla ani zkušenost s drogami. Vše bylo jen důsledkem mizerného dětství, kdy oba její rodiče byli alkoholici a závislí na amfetaminech. Násilí, výhružky a zmatek byly na denním pořádku.

Nápad ze zadního sedadla

Na Dani to všechno dolehlo s příchodem dospělosti a život se jí kutálel po stejné spirále, jako u jejích rodičů. Včetně manžela, který ji v 21 letech opustil a nechal s dluhem 35 tisíc dolarů. Když se chtěla utopit v moři, z rozpěněných vln jí vytáhl vnitřní hlas. Vylezla ven, sedla do auta a druhý den ráno měla nápad.

Všechny svoje věci, celý svůj život, měla na zadních sedačkách svého vozu a paprsky světla najednou dopadly na krabičku s programem na hubnutí, kterou si pořídila, ještě než jí došly peníze. V autě ji vozila týden a nikdy jí nepřišla zajímavá. Až nyní a sama přiznává, že to bylo jako znamení.

Vzala krabičku s jídelní náhražkou do ruky a rozhodla se, že tohle je věc, kterou bude prodávat. Na Havaji, kde tehdy žila. Spropitné, které získala jako servírka, naházela do telefonní budky a zavolala přímo výrobci, jak produkt získat.
danijohnsonbook.jpg

Nákup produktů vyžadoval investici tisícovek dolarů, které samozřejmě neměla. Dani to ale nedalo, rukou sepsala vlastní leták s reklamou na hubnoucí produkt a vylepila ho na poště. Bez domova a telefonní linky, přesvědčila operátora jedné malé telekomunikační společnosti, ať jí tam založí záznamník.

První dodávky šly do lihovin

Vůbec nevěřila, že by to mohlo fungovat. Byly to tři hodiny, co vylepila svůj reklamní letáček na hubnutí, a když vytočila svůj záznamník, měla hned 25 zájemců. Ty proměnila v první zákazníky a od nich získala první šeky v hodnotě tisíců dolarů.

Okamžitě se domluvila s dodavatelem, ale jako bezdomovkyně stále neměla adresu, kam by jí hubnoucí produkty mohli poslat – opět využila své výřečnosti a přemluvila majitele obchodu s lihovinami, aby jí zásilka dorazila právě na jeho adresu.

Během prvního roku tak na prodeji vydělala čtvrt milionu dolarů a další rok měla již celý milion. To byl mnohem silnější odraz, než čekala. A dnes je to historií, o které Dani pravidelně mluví v rámci svých motivačních vystoupení nebo je popisuje ve svých knihách.

Vyplnění tiketu Sportky mnohem jednodušší. Stačí kliknout. My měníme životy i několikrát týdně…

Přečtěte si také