obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Yeti jsou rozdány, dál hrajeme o miliony
Rozdali jsme celkem 51 nových aut Škoda Yeti, jak se na ně těší noví majitelé?

 

- Pan Leoš z Plzeňska nám při přebírání voucheru na novou Škodu Yeti jen řekl, že se obzvlášť těší na první jízdu v outdoorovém typu vozu. My přejeme hodně šťastných kilometrů!

- Nové auto poštěstilo i výherce z Trutnova, který pracuje v pivovaru. Před lety už ve Sportce vyhrál 15 000 korun, tak že by do třetice všeho dobrého ještě nějaká výhra padla?  

- Pro vůz si přišla i žena, milá Martina ze Středočeského kraje vyrazí novým autem s rodinou na dovolenou. Martino, my přejeme hezké prázdniny!

- Teprve devatnecát let je Alexandrovi z Plzeňska, který si vzal na převzetí výhry kamaráda. Ten ho totiž k sázení přivedl a Alexandr sází Sportku teprve půl roku. Se svým prvním autem bude Alexand brázdit ulice a moc se na to těší. Sašo, jen tak dál. 

- Z Moravskoslezského kraje přijel převzít poukaz na Škodu Yeti pan Jiří. Vrátil se z Anglie a šel si vsadit Sportku, protože je to tradiční česká hra. A ono to vyšlo, k sázení Jirku inspiroval bratr, tak už pánuje jak společně pojedou na dlouhý výlet, třeba do Chorvatska. Jirko, outdoorové auto je na výlety jako stvořené, hekou dovolenou!

- Tentokrát z Jihočeského kraje přijela výherkyně Milena, která s manželem sází každou středu a neděli plný tiket se šancí. Čísla mají vlastní a nikdy je nemění. Mileno, gratulujeme!

- Sázení nikdy nevynechá ani pan František ze Středočeského kraje a pravidelně sází plný tiket ve středu i v neděli. Tak to vyšlo!

- Jaroslav pochází z Prahy a už 40 let sází Sportku. Tohle je jeho třetí výhra, ale první velká. Výhru věcné prémie zjistil až u terminálu, když si šel vsadit na další losování. Měl ohromnou radost a sázet bude dál, protože by rád přeci jen vyhrál ten Superjackpot. Držíme palce! 

 

Přečtěte si také