obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Využijte vánoční akce od SAZKAmobilu a volejte výhodně

Nevíte si rady, co letos vybrat pod stromeček? Potěšte své blízké nebo sebe SIM kartou SAZKAmobilu. Jen za 75 Kč získáte kredit v hodnotě 150 Kč a 200 MB dat navíc.
 

Výhodnější volání a data navíc

Opět se blíží Vánoce, což znamená, že i letos mnoho z nás pod stromečkem najde mobilní telefon nebo tablet. Proto přichází SAZKAmobil s nabídkou předplacené SIM karty ve speciální vánoční edici. Za kartu zaplatíte jen 75 Kč, ačkoliv si budete moci užívat hlasové nebo textové služby za 150 Kč. A pokud si SIMku aktivujete do konce roku 2017, jako bonus ještě získáte 200 MB mobilních dat navíc.

SIM kartu můžete koupit pouze v našem E-shopu na tomto odkazu. Doprava je samozřejmě zdarma.
 

Originální pohlednice s vlastním přáním

Na loňské Vánoce Češi rozeslali na 70 milionů SMSek s přáními šťastných a veselých Vánoc. Se SAZKAmobilem můžete popřát svým blízkým nejen voláním nebo SMSkou, ale letos i originálně zasláním pohlednice s vlastní fotografií nebo motivem.

Pokud se do konce roku stanete členem SAZKA klubu, dostanete od nás za každé dobití SIM karty ve výši minimálně 300 Kč hned 3 pohlednice zdarma. Stačí udělat rodinné foto, zvolit motiv a doplnit jej textem. Adresátovi pak dorazí krásná tištěná pohlednice s vaší fotografií přímo do poštovní schránky. Více informací zjistíte na www.sazkamobil.cz/pohlednice.
 

SAZKAmobil? Vždy o důvod navíc!

A máme pro vás ještě jeden důvod ke koupi. Pokaždé, když si vy nebo ten, komu SIM kartu darujete, bude dobíjet kredit, může každý měsíc hrát SAZKAmobil šanci. Jde o loterii, kde vyhrává každý pátý. V lednu hrajeme o Jackpot ve výši 510.000 Kč a to je slušný balík!

Přečtěte si také