obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vytrvalost se vyplatila. Muž z Moravy sázel 45 let, nyní vyhrál přes 11 milionů
První tiket si koupil před více jak 40 lety, výhry se však pohybovaly v řádech stokorun. O to větší ale přišla rána nyní – tiket výherci vynesl 11 milionů korun.
Pokud chcete vyhrát miliony, musíte jít štěstíčku naproti. Výherce Sportky, který nedávno získal 11 304 805 Kč, by o tom mohl vyprávět. Pán z jižní Moravy totiž sází celý život a pravidelně – první tiket vyplnil před 45 lety. Velká výhra sice dorazila až nyní, ale o to větší je. Táhne se přes 8 číselných řádů.

Jaký pocit zažil výherce, si můžete na jeho tiketu sami vyzkoušet.

11-mio-tiket_ok.jpg

Výherce, který si přeje zůstat v anonymitě, se přeci jen s námi o pár informací podělil. Vsadil v tabáku vlastní čísla a vyplnil 4 sloupečky. Už za tři dny ale bylo jasno a tiket mu vynesl přes 11 milionů. Velký šok se prý nedostavil a hned se o výhru přihlásil telefonicky.

Nový český milionář pochází z jižní Moravy, je rozvedený a má dvě děti. Aktuálně žije s partnerkou, která je zatím také jediným člověkem, kterému se o své výhře svěřil. A jestli jej vyhrané miliony nějak změní? O tom pochybuje. Umožní mu ale splnit sny, na které dosud peníze chyběly.

Rovnou tak přiznává, že část výhry půjde na pořízení nového vybavení bytu. Za další peníze by si ale rád dopřál dovolenou, na jakou mu chyběly peníze. Zatím nespecifikovanou částku dá na charitu, aby se z jeho výhry radovali i jiní.

Tento příběh je tak hezkým potvrzením, že výhra ve Sportce může doopravdy přijít kdykoliv. A v jakémkoliv věku. Nikde přitom není zaručeno, kdy a jak se to stane. V loterii platí jen jediná jistota: kdo nesází, nemůže vyhrát. A tento výherce Sportky to moc dobře věděl.

Přečtěte si také