obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyrazte se Sazka Klubem do Pchjongčchangu
Příležitost, která se už nemusí opakovat. Už za dva měsíce vypukne největší sportovní událost roku 2018.  Sazka Klub vám nabízí jedinečnou příležitost, být spolu s Českým olympijským týmem přímo v centru dění této velkolepé události. Připravili jsme pro vás totiž unikátní soutěž o dva VIP zájezdy pro dvě osoby do Pchjongčchangu.
 
Se Sazka Klubem můžete získat naprosto unikátní zájezd na zimní olympijské hry. Nebojte, myslíme na všechno, abyste si mohli naplno užít sportovní svátek přímo v místě dění a fandit českým sportovcům v národních barvách.

Sazka jako generální partner Českého olympijského týmu připravila soutěž o zájezd na 10 dní. Ten zahrnuje leteckou dopravu, ubytování ve dvojlůžkovém pokoji včetně snídaně, VIP vstupy do Českého domu, vstupenky na sportovní klání a také sportovní oblečení z nové kolekce navržené pro Českým olympijský tým.

Chcete prožít neopakovatelný zážitek a zapojit se do naší soutěže?

Abyste se mohli soutěže zúčastnit musíte splnit několik podmínek, a to do 15. 1. 2018. Žádné obavy, jsou snadné:
• členství v Sazka Klubu
• vyplnění registračního formuláře
• zaslání Vaší fotky z oblíbeného zimního sportování
• napsat, proč právě já bych měl/a letět a koho si vezmu s sebou
 
Ze soutěžních fotek vybereme 5 finalistů, které pozveme na osobní setkání s porotou do sídla Sazky. Vybereme 2 výherce, kteří získají zájezd pro 2 osoby na zimní olympiádu. Další 3 výherci pak získají každý tablet - iPad Wi-Fi 32 GB Silver v ceně 9 999 Kč.

PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽE
Probíhá v termínu 22. 12. 2017 – 15. 1. 2018
 
KDY PROBÍHÁ ZÁJEZD?
17. – 26. 2. 2018

KAM POJEDETE?
Jižní Korea, Pchjongčchang

Přečtěte si také