obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výlet do vesmíru nebo vlastní ostrov. Inspirujte se vánočními dárky celebrit

Jestli jste právě vyhráli ve Sportce nebo Eurojackpotu a vymýšlíte originální dárek na poslední chvíli, možná vás můžou inspirovat české i zahraniční celebrity. Jejich dárky jsou sice originální, do levného kraje si pro ně ale známé osobnosti rozhodně nechodí.
 

Přečtěte si také: Jak bydlí české hvězdy? Podívejte se, kde žije Gott nebo Bílá

Dárky známých osobností se pohybují od stovek tisíc až k závratným stovkám milionů. Jestli chcete vědět, co dostal Brad Pitt, partner Katy Perry anebo jaký dárek přichystala svým synům Alena Šeredová, čtěte dál.
 

Setkání s Ronaldem

Cena: 260 tisíc korun

ronaldo_600x500.jpg


Asi nejkrásnější vánoční dárek přichystala svým dvěma synům česká supermodelka Alena Šeredová. Je to jen pár dní, co na svém Instagramu zveřejnila fotku, kde se její ratolesti zubí do objektivu ve společnosti fotbalové superstar, Portugalce Cristiana Ronalda.

Alena Šeredová fotku okomentovala krátce: „Štěstí.” Aby ne, otcem kluků je jeden z nejlepších brankářů světa Gigi Buffon, a je tak jasné, že oba odmalička fotbal milují a hrají. I proto Češka za setkání s největší pravděpodobností nezaplatila ani korunu. 

Na americkém charitativní serveru Charity Stars se ale popovídání s Cristianem před pár měsíci dražilo. A vydražilo se za 11,5 tisíce dolarů, tedy v přepočtu za 260 tisíc korun.
 

Celý vesmír od Katy

Cena: 4,5 milionu korun

virgin_600x500.jpg


O tom, že by americká zpěvačka Katy Perry ráda ovládla planetu, není nejmenších pochyb. Její ambice jsou ale přitom daleko větší. I tak by se dal vyložit dárek, který věnovala svému bývalému manželovi, britskému herci Russelovi Brandovi.

Za 200 tisíc dolarů, v přepočtu asi 4,5 milionu korun mu věnovala dvě palubní vstupenky na let do vesmíru. Lístky zakoupila od podnikatele, vizionáře a konkurenta Elona Muska, sira Richarda Bransona. V ceně je výlet na jeho vesmírné lodi Virgin Galactic, který slibuje fantastické výhledy a také pětiminutovou ochutnávku stavu beztíže.

Ke své škodě ale opojný pocit kosmonautů Katy Perry na vlastní kůži nezažila. Krátce nato totiž s Russelem Brandem podepsali rozvodové papíry.
 

Bradův ostrov

Cena: 452 milionů korun

ostrov_600x500.jpg


Ještě v době, kdy nad jejich vztahem bylo slunečné nebe bez mráčků, se herečka Angelina Jolie ráda ukazovala jako super partnerka. Asi 80 kilometrů od New Yorku svému manželovi Bradovi Pittovi jako dárek koupila ostrov. 

A to ne jen tak ledajaký. Angelina Jolie, která se na plátně nejčastěji ukazuje coby drsná akční hrdinka, je v jádru romantička. Ostrov Petra totiž nemá žádný jiný tvar než právě srdce.

Speciální dárky nebo nezapomenutelnou oslavu Silvestra můžete získat, když trefíte ta správná čísla. Pokud se vám to povede v Eurojackpotu, můžete si být jisti, že si pak budete moct koupit ne jeden, ale hned několik ostrovů. Klikněte si pro online tiket na tomto odkazu.

Přečtěte si také