obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výhru umí zařídit i obyčejná slepice
Myslíte si, že sázíte dlouho a už jste vyzkoušeli všechny možné taktiky? Omyl. Máme pro vás pár nových triků, o kterých jste zaručeně neslyšeli a které fungují. Vítězové, které na ně vyhráli miliony liber, totiž opravdu existují. Tak se inspirujte…

Nechte slepici přeběhnout po kalkulačce


Billy jako obvykle pracoval na dvorku a dělal rozpočet jedné zakázky. Najednou mu po kalkulačce přeběhla jedna ze slepic, které se kolem něj procházely. Zarazilo ho, že pařátem vyťukala několik čísel. Kreativní Billy nelenil přesně tuto kombinaci vsadil. Vyhrál jackpot, takže pro něj má příhoda dobrý konec. Slepice je na tom hůř. Tu prý jen o pár dní později zakousla kuna. Její mise na této planetě rozhodně nebyla zbytečná!!!
 

Dejte na vesmírné síly


Někteří lidé věří, že všechno řídí nadpozemské síly. Když se chováte správně (desatero to snad úplně pořád být nemusí), budete odměněni a dostanete to, co chcete. Pokud máte pocit, že už lepší být nemůžete, stačí už jen tři věci. Napište na kus papíru své přání: V neděli chci vyhrát jackpot! Zavřete oči, a představte si, jak v televizi probíhá losování a objevují se vaše čísla. A hlavně věřte!
 

Kontrolujte tažená čísla


Toto se vám možná bude zdát jako banalita. Ale vězte, že je velké procento lidí, kteří si vsadí a zapomenou si tah zkontrolovat. Proto nenechte nikoho na pochybách, že výhra je právě vaše.
Tak alou pro slepici a máte vyděláno!
 

Přečtěte si také