obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výhru považoval za bratrův vtip
Někdy je těžké výhře uvěřit. Když ale máte v rodině šprýmaře, který na vás pořád vymýšlí různé vtípky, je to o to těžší. Wayne už byl na chování svého bratra zvyklý a vlastně to patřilo do jeho života.
 
Pětačtyřicetiletý Wayne zjistil, že vyhrál milion liber. Nevěřícně zíral na tiket, ale byl v celku klidný – jen další povedený bratrův žertík, myslel si. Vrtalo mu ale hlavou, jak by to udělal. Pro jistotu se ale ani neradoval. Nechtěl vypadat jako hlupák, co naletěl.

„Terence si rád z lidí střílí a tohle je přesně ten žert, který k němu sedí. Proto jsem se ho hned zeptal, co to má znamenat. On ale vypadal dost zaskočeně a dušoval se, že tentokrát nejde o jeden z jeho povedených vtípků. Sám taky hned zkontroloval tažená čísla a potvrdil to, co jsem před tím viděl já -  byl jsem opravdu milionář,“ říká Wayne.

Wayne žil do té doby úplně obyčejný život. Většinu času trávil tím, že se staral o svého starého otce. S milionem v kapse si ale hodlá otevřít půjčovnu horských kol pro všechny, kdo do regionu zavítají a budou se chtít projet po místních stezkách. „Pracuji jako pečovatel na plný úvazek. Můj nový podnik mi zajistí slušný příjem, abych mohl být pečovatelem i dál, ale už neřešit peníze,“ vysvětluje novopečený milionář.

Wayne si chce taky koupit nové auto a podělí se i s rodinou – třemi bratry a sestrou a něco pořídí také jednadvacetileté dceři. „Laura je teď ve škole, ale až přijede domů na víkend, pořádně to oslavíme. Už se moc těším,“ plánuje Wayne.

Podobnou oslavu můžete zažít i vy, vsaďte si snad a bude co slavit!
 

Přečtěte si také