obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výhru použije na kariéru hudebního producenta
Sotva dokončil jednadvacetiletý Alex vysokou školu, čekal ho další životní úspěch. Mladý Brit si vsadil a v loterii vyhrál rovný milion liber, tedy v přepočtu 29 milionů korun. Zachoval se ale uvědoměle. Nejdřív se všeho splatil svoji studentskou půjčku.
„Je to neuvěřitelný pocit, že nemám dluhy. Pro každého studenta je to noční můra, hlavně ze začátku pracuje od výplaty k výplatě. A já už nemusím. Je to prostě skvělé,“ říká Alex.

Samozřejmě si jako správný mladý muž si chce pořídit nové auto. Alex na to ale šel s rozvahou. Několik měsíců studoval, co by tak pro něj připadalo v úvahu. „Úplně klidně bych si mohl koupit Aston Martin, ale znáte nějakého čerstvého absolventa, který jezdí v autě takto luxusní značky? Myslím, že to není dobré,“ říká Alex, který se pro svůj vysněný vůz pořád nerozhodl.

Auto není pro mladíka totiž prioritou. Jeho snem je být hudebním producentem. Do oboru pomalu pronikal, ale úplně se touto prací uživit nedokázal. Na půl úvazku proto pracoval všude možně. S tím je ale po výhře konec a Alex si užívá jeden hudební festival za druhým a hledá hudební talenty.

A jaké to pro něj je být milionářem? „Když jsem zjistil, že jsem vyhrál, začal jsem se klepat jako osika. Nemohl jsem ani stát. Ten pocit je prostě nepopsatelný, nedá se ani k ničemu přirovnat. Je skvělé být milionář, opravdu,“ říká Alex.

My mu to rádi věříme. Jestli si jdete vsadit, přejeme hodně štěstí!

Zdroj foto: chroniclelive.co.uk
 

Přečtěte si také