obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyhrát můžete i na poslední los, co na vás zbude

Na to, že existují věci mezi nebem a zemí, věří spousta lidí. Mezi nimi i dvaapadesátiletá Mandy. V den výročí úmrtí jejího otce vyhrála spoustu peněz. Na otázku, proč si ten den los koupila, odpověděla, že měla v tu chvíli velice zvláštní pocit. 

Přečtěte si také: Ukrytý tiket v knize přinesl na Vysočinu přes 14 milionů

Mandy se vydala pár dní před Vánoci do obchodu. Její zrak upoutal poslední los, který ležel ve stojanu. Občas zkouší štěstí, ale většinou si odnese výhru v řádu stovek korun. Tentokrát byl ale ten poslední los tím nejlepším. Vyhrála hlavní cenu – sto tisíc liber, v přepočtu skoro tři miliony korun.

„V tento den mi před rokem umřel tatínek. Měla jsem v tu chvíli pocit, že se na mě dívá,“ popisuje osudový okamžik Mandy a dodává, že to možná vlastně celé zařídil on.

Pro Britku výhra znamená především jistotu, že se nikdy nedostane do finančních problémů. Prý nikdy moc neutrácela a nic speciálního si za peníze koupit nechce. „Ale ten pocit jistoty je prostě k nezaplacení,“ říká Mandy.

Jednu věc si ale přece jen dopřeje. Hned jak jí britská loterijní společnost National Lottery peníze vyplatí, vyrazí s dcerou a se svou sestrou na Kanárské ostrovy, konkrétně na Tenerife.

Pokud byste i vy vyrazili v zimě rádi do tepla, vsaďte si, zvlášť když si i tiket Sportky můžete obstarat z pohodlí vašeho gauče. Klikněte si pro ten svůj přes internet na tomto odkazu.

Přečtěte si také