Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Drahé auto si výherce nekoupí kvůli drahé pojistce

Drahé auto si výherce nekoupí kvůli drahé pojistce
Šestačtyřicetiletý James zažil během oběda šok a jídlo mu pořádně zaskočilo. Během obědové pauzy totiž poprosil kolegu, aby mu z novin přečetl výherní čísla posledního tahu. Uhádl všech šest čísel. Podobné štěstí měl ten den už ještě jeden člověk a tak si výhru rozdělili. James tak dostal přes čtyři miliony liber.
„Nejdřív jsem si myslel, že kolega někde viděl můj tiket a ze srandy začal z novin číst moje čísla, která se naučil nazpaměť. Ale rychle jsem mu noviny vytrhl z ruky a podíval se sám. A fakt to tak bylo,“ vzpomíná na osudový den James.

Když přišel večer z práce domů, ani nerozsvítil a sedl si po tmě do obýváku. Takto setrval několik hodin a jen přemýšlel, co se to děje. „O tomto momentu jsem tolikrát snil. Když to přišlo, byl jsem prostě v šoku a říkal jsem si, že to musí být nějaká chyba,“ říká James, který sázel pravidelně několik let. Pak ale na chvíli přestal a toto byl jeho první pokus po pauze.

James tiket ukryl do staré krabice se synovými hračkami. První, komu o šťastné události řekl, byla jeho dcera. Oběma dětem slíbil úžasné prázdniny, mimo jiné návštěvu Disneylandu na Floridě.
Chcete udělat svým dětem podobnou radost? Tak si vsaďte a brzo možná budete kupovat letenky. Samotný James zůstává skromný. Chce si koupit motorku a auto. Ale nepůjde o nic drahého. Prý nechce platit drahé pojištění.

Přečtěte si také